Zoekresultaten "9 452"
Nokkenas
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal tanden | 122 |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Versterkte uitvoering | |
| Optioneel | |
| Aantal rollen | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 81 |
| Breedte 1 [mm] | 26,5 |
| Breedte 2 [mm] | 21 |
| Aantal rollen | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm
| Nettogewicht [kg] | 2,43 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Lengte [mm] | 294,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 1,89 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 284 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras
| Boutdiameter [mm] | 15 |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras
| Boutdiameter [mm] | 15 |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Plaatstaal, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | OP-SB-9075 |
| Bundeltype | Box |
Driehoeksdraagarm, Plaatstaal, Met draag/-stuur gewricht, OP-SB-9075
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | OP-SB-9075 |
| Bundeltype | Box |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Vooras links, Plaatstaal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter, Set
| Filter type | Pollenfilter, Filter insert, Stoffilter |
| Lengte [mm] | 189 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter, Set
| Filter type | Met geurabsorberende werking, Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 188 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Vooras links, Onder
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Vooras links, Onder
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Lengte [mm] | 290 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
G53HR, 11 31 8 648 729 S1, Bovenaan, Gesloten ketting
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 648 729 S1 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 118 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 84 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
