Zoekresultaten "9-9031"
Achteras links, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 33 |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 34211 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Diameter [mm] | 33 |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer paar | 34210 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Delco Moraine, MBA1065
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 100,1 |
| Dikte [mm] | 15,4 |
| Hoogte [mm] | 59,1 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Delco Moraine |
| WVA-nummer | 20939 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1065 |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Akebono
| Gewicht [kg] | 0,52 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Breedte [mm] | 88,8 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 35,1 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 21312 |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Breedte [mm] | 88,8 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 35,1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 21312 |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
| Gewicht [kg] | 0,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Breedte [mm] | 88,9 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 36,8 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
| WVA-nummer | 21738 |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Sumitomo
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 114,8 |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Sumitomo |
| WVA-nummer | 24836 |
Zonder riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 28 |
Vooras, M12x1.25, Met rechtse schroefdraad
| Breedte [mm] | 37 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 91 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 13,1 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Gegoten staal, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 15152 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Vooras rechts, Vooras links, M12x1,25, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras links, Vooras rechts, M 12 x 1,25mm, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendraad [mm] | M 12 x 1,25mm |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
B+,D+,W, niet voor snaarschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Voor OE nummer | 98419035 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+,W |
| Riemschijf-Ø [mm] | 84 |
| Riemschijven | Niet voor snaarschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 8,9 |
| Artikelnummer paar | 420131 |
| Zuigerdiameter [mm] | 33 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 88 |
Gesloten ketting, Tandketting
| Aantal schakels | 56, 152 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Kettingverdeling [mm] | 6,35 |
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), GIRLING
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | GIRLING |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), ATE
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | ATE |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
Voor de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,43 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | GIRLING |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 260 |
| Artikelnummer paar | 3204000 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 1,95 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | GIRLING |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 12 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259 |
| Artikelnummer paar | 3215000 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,9 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 256 |
| Artikelnummer paar | 3142010 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,9 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 228 |
| Artikelnummer paar | 4242900 |
| Zuigerdiameter [mm] | 33 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,9 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | ATE |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 228 |
| Artikelnummer paar | 4142900 |
| Zuigerdiameter [mm] | 33 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 24V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0243 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 83 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 24V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 24V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 88 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
75W, Volledig synthetisch, BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | BMW 83227533818 MTF3, Mercedes A 001 989 8, Suz.99000-22B27-036, VW/Audi G 060 726 A2, VW G 070 726 A2, VW G 055 532 A2, VW G 055 512 A2, VW G 052 527 A2, VW G 052 512 A2, VW G 052 171 A2, VW G 009 317 A2, Toyota 08885-81081, Toyota 08885-81001, PSA B71 2317, PSA B71 2316, PSA B71 2310, PSA 9730A8, Opel B0402167, MB 235.10, JWS 2271, GM 1940004, GM 19259105, GM 19259104, Ford WSS-M2C200-D3, Ford WSS-M2C200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BOT 350 M3, BOT 303, API GL-4, AC Delco 10-4037 |
M12x1.25mm, FM12x1.25mm
| Lengte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25mm |
| Schroefdraadmaat 2 | FM12x1.25mm |
Vooras, M12x1,25
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 4709195 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 8628497 |
| Artikelnummer paar | 9005787 |
M12X1,25
| Lengte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12X1,25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1,25 |
1/6, M12X1,25
| Conushelling | 1/6 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Buitendraad [mm] | M12X1,25 |
