Zoekresultaten "9 179"
| Lengte 645mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 202.6mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 470N |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 645mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 202.6mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 470N |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 643mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 204mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 475N |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
Antibacterieel, Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol
| Chemische eigenschappen | Antibacterieel |
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 242 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Aantal | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder sensor, ZA34002B1
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA34002B1 |
| Gatdiameter [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder sensor, ZA34036A1
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Voor fabrikantnummer | ZA34036A1 |
| Gatdiameter [mm] | 34 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 245 |
| Netbreedte [mm] | 134 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | STANDARD |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
W5W, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5 |
| Gloeilampkleur | Transparent |
| Aanvullende informatie | LONG LIFE UP TO 3x LONGER LIFETIME |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0278/0152, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 156,3 |
| Dikte [mm] | 17,9 |
| Hoogte [mm] | 52,7 |
| Controleteken | E1 90R-02A0278/0152 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| MAPP code beschikbaar |
Vooras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 156,4 |
| Dikte [mm] | 17,6 |
| Hoogte [mm] | 52,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Zonder kabel, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
90221A2, Breedband-lambdasonde, GENUINE
| Alternatief artikel | 90221A2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90221 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
90243A2, Regelsonde, 7 804 369, GENUINE
| Alternatief artikel | 90243A2 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7 804 369 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
90270A2, Breedband-lambdasonde, 7 569 930, GENUINE
| Alternatief artikel | 90270A2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 7 569 930 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Regelsonde, 22690 00Q1C, 22 6A 472 92R, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 22690 00Q1C, 22 6A 472 92R |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,0 |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 16,5 |
| Behuizinglengte [mm] | 375 |
| Lengte [mm] | 643 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 204 |
| Uitwerpkracht [N] | 475 |
| Behuizing diameter [mm] | 18 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Onder, Voor
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder, Voor |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
56 79 352
| Voor OE nummer | 56 79 352 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
56 79 355
| Voor OE nummer | 56 79 355 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 156 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 21928, 21927 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Brembo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 97 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 250 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24516, 23751 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
