Zoekresultaten "8388"
Doos, Geventileerd, Zonder schroeven, R90 Homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Gewicht [kg] | 14,64 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 93 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
Interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 93 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, met afgeschuinde rand
| Lengte 2 [mm] | 194,3 |
| Lengte 1 [mm] | 193,1 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 20,5 |
| Hoogte [mm] | 69,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 23925, 23922 |
| Hoogte [mm] | 181 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, V-riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, Luchtgekoeld
| Diameter [mm] | 126 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 50 |
Geventileerd, Zonder schroeven, R90 Homologated, Gecoat
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Gewicht [kg] | 7,32 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 93 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | PREMIER Coat+ disc |
Filter insert
| Lengte [mm] | 344,5 |
| Breedte [mm] | 147 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Filter type | Filter insert |
TRW
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,151 |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor fabrikant | TRW |
Interne ventilatie met druppelvormige vleugels
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 280 |
| Remschijftype | Interne ventilatie met druppelvormige vleugels |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 93,1 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 54,4 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Vooras rechts, Vooras links, interne ventilatie, Kruislings geslepen
| Binnendiameter [mm] | 136,2 |
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 111,1 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 93 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Buiten Torx, 9G-Tronic, Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, Met olieaftapschroef
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten Torx |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Type versnellingsbak | 9G-Tronic |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Met pakking, met ingebouwd hogedrukfilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met overlooppijp, Met geleidehuls, Incl schroefset |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen, Met olieaftapschroef, met ingebouwd hogedrukfilter, Met pakking
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 9 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, met ingebouwd hogedrukfilter, Met pakking |
| Carterpanmateriaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Excl schroefset, Met geleidehuls |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Vooras, Geventileerd, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 25 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Centreringdiameter [mm] | 93 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
Vooras links, Vooras rechts, 577744A000
| Hoogte [mm] | 198 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Voor OE nummer | 577744A000 |
Achteras, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 1420 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 156,3 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Hoogte [mm] | 54,8 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 895 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
4255 5466, Filter insert, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 0,37 |
| Voor OE nummer | 4255 5466 |
| Filter type | Filter insert |
| Garantie | 2 jaar garantie |
E9 90R-02A1122/1400, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Dikte [mm] | 21,0 |
| Controleteken | E9 90R-02A1122/1400 |
| Hoogte 1 [mm] | 69,9 |
| Hoogte 2 [mm] | 70,0 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 192,9 |
| Breedte 2 [mm] | 194,3 |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 147 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Vooras, Thermoplastic, voor voert. zonder stuurbekrachtiging
| Gewicht [g] | 134 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor OE nummer | 6E0419831 |
| Lengte [mm] | 195 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Uitvoering | Voor voert. zonder stuurbekrachtiging |
| Componentennummer | 3 |
| Fabrikant van de klemmen | OETIKER+MUBEA |
Vooras rechts, Vooras links, PU (Polyurethaan), 1S0412303A
| Gewicht [g] | 49 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Voor OE nummer | 1S0412303A |
| Dikte [mm] | 53 |
Vooras rechts, Vooras links, PU (Polyurethaan), Kunststof
| Gewicht [g] | 216 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Kunststof |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Componentennummer | 4 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0024 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Vooras, TRW
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 48 |
| Voor fabrikant | TRW |
T. MOB, Certified Quality, Links, PY21W
| Hoogte [cm] | 28,49 |
| Breedte [cm] | 34,85 |
| Lengte [cm] | 76,67 |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. MOB, Certified Quality, rechts, PY21W
| Hoogte [cm] | 28,49 |
| Breedte [cm] | 34,85 |
| Lengte [cm] | 76,67 |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Buitenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,76 |
| Breedte [cm] | 28,48 |
| Lengte [cm] | 29,39 |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Buitenste deel, T. MOB, Certified Quality
| Hoogte [cm] | 15,76 |
| Breedte [cm] | 28,48 |
| Lengte [cm] | 29,39 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
