Zoekresultaten "8334"
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Met akoestische slijtagewaarschuwing, met afgeschuinde rand
| Lengte [mm] | 151,2 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 14,8 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 23880, 23879 |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, M12x1.25
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 17,2 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1.25 |
| Artikelnummer paar | DSS3433 |
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 151 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 48,5 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,30 - 0,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
M10x1, bruin
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Kleurmarkering | Bruin |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58070701 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, L25564
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 42 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L25564 |
| Gewicht [kg] | 3,450 |
Zonder trillingsdemper, ECE-R90, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Trilling | Zonder trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Breedte 1 [mm] | 150,9 |
| Dikte 1 [mm] | 16,0 |
Schijfremmen
| Lengte 1 [mm] | 151,2 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Breedte 1 [mm] | 55,9 |
| Dikte 1 [mm] | 14,6 |
Links, W5W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 323-1949R-UE |
Rechts, W5W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 323-1949L-UE |
BSG 60-830-001, Electrisch, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Componentennummer | BSG 60-830-001 |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
M12 x 1,5, Met afdichtring, BSG 60-840-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0 |
| Schakelpunt van [bar] | 0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 60-840-001 |
| Lengte [mm] | 47 |
T. SEO, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 32,73 |
| Lengte [cm] | 72,42 |
| Kwaliteit | T. SEO, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. SEO, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 29,70 |
| Breedte [cm] | 32,73 |
| Lengte [cm] | 72,42 |
| Kwaliteit | T. SEO, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, LED |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Links, Certified Quality, W16W, PY21W
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 30,61 |
| Lengte [cm] | 72,73 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, W16W, PY21W
| Hoogte [cm] | 17,27 |
| Breedte [cm] | 30,61 |
| Lengte [cm] | 72,73 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lamptype | W16W, PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Zwart, M 10x1
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 49398927 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 141 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Versnellingsbak zijde
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 1552958 |
Onder, Voor, Vooras, Part of 545006560R
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 545006560R |
| Binnendiameter [mm] | 18,5 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
