Zoekresultaten "8 555"
Na katalysator
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor katalysator
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor katalysator
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor katalysator
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 5 |
| Diameter 2 [mm] | 5 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voor schakelbare waterpomp, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Niet voor schakelbare waterpomp |
| Ribbenaantal | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 106 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 55,2 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Reparatieset, Montageset, BorgWarner, Uitlaatgasturbo
| Aanbevolen essentiële reparaties | Reparatieset |
| Extra benodigde artikelen | Montageset |
| Fabrikant | BorgWarner |
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met uitlaatbocht |
| Nieuw onderdeel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | BorgWarner Turbo NEW |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, PTC, Ovaal, zwart
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,037 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,063 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sensortype | PTC |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1700 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Filter insert
| Lengte [mm] | 211 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1.5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.5 mm |
| Kabellengte [mm] | 274 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststofbehuizing, Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
119°, M10x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 143,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ovaal
| Druk tot [kPA] | 120,6 |
| Druk van [kPA] | 3,2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Electrisch, voor katalysator, M14 x 1,5 mm
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 mm |
| Kabellengte [mm] | 548 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, met bevestigingsklemmen aan de kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsklemmen aan de kabel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Lengte [mm] | 516 |
| Breedte [mm] | 289,0 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking cilinderkopdeksel, Met montagehandleiding, Met schroeven, PA (polyamide)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met schroeven |
| Materiaal | PA (polyamide) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Benzine
| Weerstand [Ohm] | 12 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Statische hoeveelheid bij 3 bar, medium n-heptaan [g/min] | 213 |
Electrisch-pneumatisch, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1717 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, met bevestigingsklemmen aan de kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsklemmen aan de kabel |
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 1171 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
08 55 415
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 08 55 415 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Voor OE nummer | 55558578 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
