Zoekresultaten "6-829"
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
AIRCO COMPRESSOR 220i / 228i
| Voor fabrikant | Type Denso |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU17A |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Gedeeltelijk bevuld | |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Vooras links, Vooras rechts, Zonder houder
| Inbouwplaats | Voor, Vooras links, Vooras rechts |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Versterkte uitvoering | |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Vooras rechts, Vooras links, Met toebehoren
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Zonder schroeven, Gesloten ketting, Simplex
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Aantal schakels | 120 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achter, Vooras rechts, Hydrolager, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 175979 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras links, Hydrolager
| Lengte [mm] | 137 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 66, 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 18688 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras rechts, Hydrolager
| Lengte [mm] | 135 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 85 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 18687 |
Driehoeksdraagarm, Achter, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30515 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras links, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 117 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 61 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Buitendiameter [mm] | 66, 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 33575 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Onder, Vooras rechts, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 117 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 61 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Buitendiameter [mm] | 66, 82 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Artikelnummer paar | 33574 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 36054 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Dikte [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 23,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 307 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Aluminium
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 415 |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hydrolager, met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 46165 |
| Stang / steunbalk | Zuigerstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Vooras rechts, Onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Vooras rechts, Onder |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 48106 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Binnen, Achteras links, Aluminium
| Lengte [mm] | 57 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Binnen, Achteras links |
| Materiaal | Aluminium, Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Let op de serviceinformatie |
DENSO, Mechanisch, 7SAS, 7SEU
| Voor fabrikant | DENSO |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Lengte [mm] | 94 |
| Compressor ID | 7SAS, 7SEU, 6SEU, 6SES, 6SBU, 6SAS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, M16 X 1.5-6H INT
| Verpakkingshoogte [cm] | 175 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 242 |
| Verpakkingslengte [cm] | 329 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 6SBU14A, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,4 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 28,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 6SBU14A |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
