Zoekresultaten "6-356"
Schijfremmen, ATE
| Remtype | Schijfremmen |
| Voor fabrikant | ATE |
| Lengte [mm] | 635 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
DIN, zwart, voor voertuigen met stroomverdeler, Weerstandontstekingsleiding
| Aansluittechniek | DIN |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
Fijnfilter, Filter insert, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ATE, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 151,5 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 2 [mm] | 150,1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, ATE
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 44,9 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 21607 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82028700 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Zonder wiellagerset
| Breedte [mm] | 181 |
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 181 |
| Minimale dikte [mm] | 44 |
| Trommeldiameter [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Diameter [mm] | 180 |
| Dikte [mm] | 181 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 44 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 50,3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellagerset |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 180 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 75 |
| Centreringdiameter [mm] | 76 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 181 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
Vooras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 11,8 |
| Gewicht [kg] | 1,68 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 350 |
| Buitendiameter [mm] | 148 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras rechts, Vooras links
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 830 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Achteras rechts, Achteras links
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 840 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 635 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1675 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Aan een zijde verbouwd, Vooras links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Aan een zijde verbouwd, Vooras links |
| Lengte [mm] | 850 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel, 16 06 369 S1, Kunststof
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Voor OE nummer | 16 06 369 S1 |
| Aantal tanden | 111 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06 15 418, Gesloten ketting, Simplex
| Voor OE nummer | 06 15 418 |
| Aantal schakels | 134 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex, G44HCF-4
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 134 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 7 |
| Distributiekettingdimensie | G44HCF-4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Lengte [mm] | 54 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Let op de serviceinformatie |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring, Plaatstaal
| Diameter o-ring [mm] | 72 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
