Zoekresultaten "6-0020"
Vooras rechts, Vooras links, Hydrolager, Aluminium
| Lengte [mm] | 86 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Kleurmarkering | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M46 x 3, zwart, Kunststof, Met afsluitdeksel
| Maat van inwendige schroefdraad | M46 x 3 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitdeksel |
| Voor OE nummer | 32 41 6 851 217 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Filter insert, AM 414W, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 353 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 165 |
| Buitendraad 2 [mm] | 165 |
| Binnendiameter1 [mm] | 86 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 9 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | AM 414W |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Part of 32116780786, M14x1,5, M16x1,5
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | Part of 32116780786 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16x1,5 |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 184 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Polyester |
| Lengte [mm] | 39 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 32 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 33 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Nettogewicht [g] | 100 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M22x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Nettogewicht [g] | 263 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 79,5 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staand, Vooras rechts, Vooras links, M14x1,5
| Bevestigingswijze | Staand |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 189 |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M14x1,5 |
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 211 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22 |
| Verpakkingslengte [cm] | 71,5 |
| Gewicht [kg] | 3,18 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | D0306R |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ADVENTURE |
Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan, Pen bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 71,2 |
| Gewicht [kg] | 4,100 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 32 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Artikelnummer paar | G8294 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | PK012, MK136 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder lager, 5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,1 |
| Gewicht [kg] | 0,83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder lager |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | MOUNTING KIT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5 jaar garantie
| Verpakkingshoogte [cm] | 18 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,521 |
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Aanvullende informatie | PROTECTION KIT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schijfremmen
| Gewicht [kg] | 0,029 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26 |
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 675 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, O.E. (Original), Xenon, Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Opnieuw programmeren van de regelaar niet noodzakelijk |
Rubbermetaallager, Rechts voor
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras onderaan, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 05666 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 340 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Metaal, 6 616 952, Mechanisch
| Materiaal looprollen | Kunststof |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 16 |
| Voor OE nummer | 6 616 952 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, M14 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5, M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 338 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Lengte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Lengte [mm] | 614 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
