Zoekresultaten "6 851 269"
Luchtklep, zilver, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, met ventiel
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Complete set | |
| Ventieltype | Luchtklep |
| Draaimoment [Nm] | 4 |
| Kleur | Zilver |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ventiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
IW20, 90048-51104-000, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90048-51104-000 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
Interne ventilatie, tweedelige remschijf, Gecoat, B2086VBR
| Minimale dikte [mm] | 34,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie, tweedelige remschijf |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | B2086VBR |
| Buitendiameter [mm] | 348 |
Interne ventilatie, tweedelige remschijf, Gecoat, B2085VBR
| Minimale dikte [mm] | 34,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie, tweedelige remschijf |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Centreringdiameter [mm] | 75 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | B2085VBR |
| Buitendiameter [mm] | 348 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 14 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 8200692869, 8200660035, 8200660029, 8200262462, 0124525141, 0124525136, 0124525135, 0124525084, 0124525049, Am KFZ ermitteln! |
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, met afgeschuinde rand
| Lengte 2 [mm] | 193,3 |
| Lengte 1 [mm] | 192,5 |
| Aantal lagen | 4 |
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 79 |
| Hoogte 2 [mm] | 79,2 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| WVA-nummer | 25046, 25045 |
