Zoekresultaten "1106"
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 96,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,8 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23,0 |
| Totale lengte [mm] | 212,0 |
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,8 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 16,0 |
| Totale lengte [mm] | 82,0 |
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkele buis Upside Down |
| Type | 160/75 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met TÜV®-keuring, Voor, Met grondlaag
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Inbouwplaats | Voor |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rechts voor
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 6455632 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Links voor
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 6455631 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, SAE gecontroleerd, R6
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R6 |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Type stekker | Male |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | P21W |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant |
| Kleur | Geel (amber) |
Zonder gloeilampen, rood, R38, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Voldoet aan ECE norm | R38 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Diameter [mm] | 55 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Lamptype | P21W |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, meerdere kleuren, ADR/GGVS getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Meerdere kleuren |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, ECE-getest |
| Type stekker | Schroefverbinding |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging, voor haakse bevestiging |
| Aantal lichtfuncties | 7 |
| Lengte [mm] | 476 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Lamptype | R10W, P21W, R5W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht, Met knipperlamp, met contourlicht, Met remlicht, met achterlicht, met mistachterlicht, Met reflector |
| Inbouwplaats | Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
Zonder riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Torx, M16, Draairichting met de klok mee
| Schroefkop-/moerprofiel | Torx |
| Gatdiameter [mm] | 17 |
| Diepte [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 40,6 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Platte stekker, Platte stekkeraansluiting, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Inbouwdiameter [mm] | 18,5 |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Lengte [mm] | 65,3 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Steekbreedte [mm] | 6,3 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| DIN / ISO | 4165 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule, Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
Electrisch, Monopomp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal [l/h] | 60 |
| Druk (bar) | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Behuizing diameter [mm] | 35 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 7 |
| Diameter persleidingaansluiting [mm] | 6 |
Geel (amber), PMMA (Polymethylmethacrylat)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Strooischijfmateriaal | PMMA (Polymethylmethacrylat) |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 93,9 |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met hefboom, E1 90R-011043/096, 03.0137-9259.2
| Breedte [mm] | 38 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Controleteken | E1 90R-011043/096 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 03.0137-9259.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F, E, M10x1
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 10 |
| Felsvorm | F |
| Totale lengte [mm] | 18,0 |
| Lengte [mm] | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vuistzadel, Zonder houder, ATE, 11.8171-0008.1
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 11.8171-0008.1, 11.8116-0264.1, 11.0101-5407.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Artikelnummer paar | 24.3481-8516.5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vuistzadel, Zonder houder, ATE, 11.8171-0008.1
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 11.8171-0008.1, 11.8116-0264.1, 11.0101-5407.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Artikelnummer paar | 24.3481-8515.5 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gemoffeld, Plaatstaal, Onderste deel, Met olieaftapschroef
| Oppervlakte | Gemoffeld |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Lengte [mm] | 390 |
| Breedte [mm] | 230 |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef, Zonder pakking |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93168361, 96863895
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 93168361, 96863895 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
