Zoekresultaten "1103"
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, CF 1300, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 498 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 242 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 308 |
| Binnendiameter1 [mm] | 132 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 1300 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Hoogte [mm] | 572 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter [mm] | 232 |
| Buitendiameter [mm] | 261 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, CF 18 190/2, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 524 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 177 |
| Buitendiameter [mm] | 313 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 18 190/2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, CF 18 190/2, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 524 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 178 |
| Buitendiameter [mm] | 313 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 18 190/2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, C 23 440/4, C 23 440/3, C 23 440/1
| Hoogte [mm] | 381 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor artikelnummer | C 23 440/4, C 23 440/3, C 23 440/1 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, C 30 880/2, C 30 880/1, C 30 850/7
| Hoogte [mm] | 471 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 145 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 152 |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor artikelnummer | C 30 880/2, C 30 880/1, C 30 850/7, C 30 850/6, C 30 850/2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, C 32 1700/3, C 32 1700/2, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 507 |
| Binnendiameter [mm] | 147 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 174 |
| Buitendiameter [mm] | 179 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor artikelnummer | C 32 1700/3, C 32 1700/2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, C 32 1900/2, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 564 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 174 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor artikelnummer | C 32 1900/2 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 234 |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
1 3/4-12 UN, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist, Opschroeffilter
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 85 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | 1 3/4-12 UN |
| Hoogte [mm] | 299 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
| Filter type | Opschroeffilter |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1 3/8-12 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat | 1 3/8-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
1 3/8-12 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist, Opschroeffilter
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 67 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | 1 3/8-12 UNF |
| Hoogte [mm] | 242 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Breedte [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Ribbenaantal | 14 |
| Hoogte [mm] | 51 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 97 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Ribbenaantal | 13 |
| Hoogte [mm] | 75 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Ribbenaantal | 11 |
| Hoogte [mm] | 46 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Ribbenaantal | 14 |
| Hoogte [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 99 |
| Lengte [mm] | 153 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Hoogte [mm] | 53 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Aantal vleugels/lepels | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met grondlaag, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Links |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 3681087 |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 375,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 86,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 563 |
| Binnendiameter1 [mm] | 137 |
| Lengte [mm] | 558 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 179 |
| Buitendiameter [mm] | 179 |
| Filter type | Filter insert |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter
| Hoogte [mm] | 712 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 196 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 196 |
| Binnendiameter1 [mm] | 101 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, 1 3/8-12 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 97,9 |
| Hoogte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat | 1 3/8-12 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 240,04 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), PMMA (Polymethylmethacrylat), Kunststof
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 850 |
| Strooischijfmateriaal | PMMA (Polymethylmethacrylat) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R65 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Type stekker | Platte stekker |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 144 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Hoogte [mm] | 208 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Geel |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 160 |
| Vorm | Rond |
| Aanvullende informatie | KL 710 |
PC (Polycarbonat), EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), RCM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 1 |
| Gewicht [g] | 850 |
| Strooischijfmateriaal | PC (Polycarbonat) |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizingsmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Stroomverbruik [W] | 70 |
| Voldoet aan keuringsnorm | RCM |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV) |
| Beveiligingstype [IP code] | IP5K4K, IPX9K |
| Lichtkleur | Geel (amber) |
| Lichtfunctie | Met roterend waarschuwingssignaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 135 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 174 |
| Aanvullende informatie | Rotaflex |
Zonder gloeilampen, Met lamphouder, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal | 18 |
| Lichtschijfkleur | Rood/geel |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Type stekker | Platte stekker |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Breedte [mm] | 121 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Monteerwijze | Opbouw, Geschroefd |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Lamptype | R10W, P21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Lichtfunctie | Met achterlicht, Met kentekenplaatverlichting, Met remlicht, Met knipperlamp |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, PXE16, SANDEN
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 11,9 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 17,8 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | PXE16 |
| Fabrikant | SANDEN |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, CVC, GM-DELPHI
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | CVC |
| Fabrikant | GM-DELPHI |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Schuin (dwars)
| Gewicht [kg] | 16,880 |
| Buisdiameter [mm] | 52 |
| Inbouwplaats | Schuin (dwars) |
| Lengte [mm] | 1735 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schuin (dwars)
| Gewicht [kg] | 13,880 |
| Buisdiameter [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Schuin (dwars) |
| Lengte [mm] | 1596 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
