Zoekresultaten "110 516 001"
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 61,5 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 76,5 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
15,5/49,5, Vooras rechts, Vooras links, ZF
| Nettogewicht [kg] | 0,21 |
| Diameter 1/2 [mm] | 15,5/49,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Lengte [mm] | 190 |
| Materiaal | Thermoplastic |
Opschroeffilter, 15400P0H305, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400P0H305 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Opschroeffilter, 2630035A00, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630035A00 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Diameter [mm] | 25 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,3 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 77 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
Tweedelig, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager, Met koppelingsplaat
| Diameter [mm] | 238 |
| Meerdelig | Tweedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
Met koppelingdrukplaat, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Voor OE nummer | 7711134833 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
Met koppelingdrukplaat, Met centreerdoorn, Met koppelingsplaat
| Voor OE nummer | 7711497161 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met centreerdoorn, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
Tweedelig
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
M20 x 1,5, Inducitestroomfiltrering, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 63 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Inducitestroomfiltrering, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Diameter 2 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 63 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
Inductie sensor, Met kabel, zwart, grijs
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Stekkerkleur | Grijs |
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20922 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Filter insert, M20 X 1,5
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
