Zoekresultaten "110 273 001"
Met koppelingsdruklager
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 3 |
Met koppelingsdruklager
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Koppelingvoering buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 2 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 3 |
21,4x24,2-21N, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,4x24,2-21N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
21,5x24,35-21N, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,5x24,35-21N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
21,4x24,2-21N, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,4x24,2-21N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Alleen als set verkrijgbaar |
3 jaar garantie, 21,2x24,3-21N, Zonder druklager
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,2x24,3-21N |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Alleen als set verkrijgbaar |
3000 951 258
| Alternatieve reparatieset | 3000 951 258 |
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
3000 951 538, 21,4x24,2-21N
| Alternatieve reparatieset | 3000 951 538 |
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Spiebaan | 21,4x24,2-21N |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
3000 950 651
| Alternatieve reparatieset | 3000 950 651 |
| Diameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aantal bevestigingsboringen aan koppelingsdruklager | 3 |
| Aanvullende informatie | Kit plus CSC |
Tweedelig
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Afvoerzijde
| Gewicht [g] | 2 |
| Diameter [mm] | 10,4 |
| Binnendiameter [mm] | 7,2 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
Tweedelig, Zonder druklager
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
Tweedelig, Zonder druklager
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
Inductie sensor, blauw
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Blauw |
Afvoerzijde
| Gewicht [g] | 0,0874 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
Driehoeksdraagarm (BW), Links, Onder, Voor
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Links, Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0501529F |
| Artikelnummer paar | 7476318 |
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Achter, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0501529J |
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
2-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 1000 |
| Hoogte [mm] | 24 |
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Achteras rechts, Onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts, Onder |
| Materiaal | Plaatstaal |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Enkelvoudigedraagarm, Onder, Achteras links en rechts, J4950813
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts |
| Artikelnummer paar | J4950813 |
1-massa elektrode, VR7EC1
| Hoogte [mm] | 51 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Versie | VR7EC1 |
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
Driehoeksdraagarm, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Lengte [mm] | 366 |
