×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 059 001"
Zoek: 110 059 001×
Starter Valeo 436014
L 35, 15A, Draairichting met de klok mee
436014
| Gewicht [kg] | 3,648 |
| Positie / graad | L 35 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 169,62
€ 128,91
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 436023
L 25, 15A, Draairichting met de klok mee
436023
| Gewicht [kg] | 5,13 |
| Positie / graad | L 25 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 299,62
€ 191,76
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 438444
L 35, Draairichting met de klok mee
438444
| Gewicht [kg] | 3,88 |
| Positie / graad | L 35 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel |
€ 131,30
€ 129,98
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper KYB 334607
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
334607
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334608 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
€ 156,57
€ 139,36
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper KYB 334608
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
334608
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 334607 |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
€ 153,55
€ 136,66
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper KYB 334949
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
334949
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Excel-G |
€ 121,97
€ 108,55
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper KYB 375009
Vooras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Klem onderaan
375009
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Aanvullende informatie | Ultra SR |
€ 113,47
€ 102,12
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8010110
Li 25
8010110
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 25 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 231,73
€ 201,60
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8010800
Li 25
8010800
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 25 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 400,00
€ 340,00
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8012320
Li 35
8012320
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 35 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 163,81
€ 144,15
Tijdelijk uitverkocht
€ 245,57
€ 213,65
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 27138
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
27138
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
€ 9,52
€ 7,14
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
IW16
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,16
€ 20,38
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16TT
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
IW16TT
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
€ 24,94
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W16EPB10
W16TT, 101-000-005AE, Removable SAE, M14x1.25
W16EPB10
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 7,51
€ 5,34
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog JA-WB-11628
Box
JA-WB-11628
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 15,875 |
| Hoogte 1 [mm] | 14,224 |
| Gewicht [kg] | 0,23 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,3 |
| Buitendraad 2 [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 35 |
€ 75,82
€ 75,82
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog VO-WB-11047
Box
VO-WB-11047
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,3 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,494 |
| Gewicht [kg] | 0,23 |
| Optioneel | |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
€ 25,30
€ 25,30
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog VO-WB-11047B
Box, met montage-/bevestigingsmateriaal
VO-WB-11047B
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,1 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,494 |
| Gewicht [kg] | 0,31 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
€ 45,63
€ 45,63
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog VO-WB-11053
Box
VO-WB-11053
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,3 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,494 |
| Gewicht [kg] | 0,29 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
€ 28,36
€ 28,36
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,25
€ 24,62
Tijdelijk uitverkocht
Relais Febi Bilstein 45399
45399
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
€ 18,66
€ 11,39
Tijdelijk uitverkocht
Schokdemper TRW JGC171T
Gasdruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan, Dubbelpijp
JGC171T
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Diameter [mm] | 41,4 |
| Let op technische data | |
| Lengte 1 [mm] | 503 |
| Lengte 2 [mm] | 349 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aantal per as | 1 |
€ 91,96
€ 128,74
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,49
€ 2,63
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Ajusa 12004500
12004500
| Binnendiameter [mm] | 7 |
| Buitendiameter [mm] | 10,5 |
| Hoogte [mm] | 10,5 |
€ 6,01
€ 1,32
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Ajusa 12027300
12027300
| Binnendiameter [mm] | 7,1 |
| Buitendiameter [mm] | 10,3 |
| Hoogte [mm] | 10 |
€ 5,94
€ 2,67
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Ajusa 12032600
12032600
| Binnendiameter [mm] | 6,7 |
| Buitendiameter [mm] | 10,3 |
| Hoogte [mm] | 10 |
€ 6,91
€ 2,07
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,92
€ 14,54
Tijdelijk uitverkocht
