Zoekresultaten "110"
ACHTER BUMPER MIDDEN ZWART
| Inbouwplaats | Achter |
| Kleur | Zwart |
| Sectie | Middenste deel |
| Monteerwijze | Geclipst |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11,7 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11,7 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 628 |
| Netbreedte [mm] | 340 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Overstroomklep, niet voor omgebouwde voertuigen, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF
| Nettogewicht [g] | 993 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Voertuiguitvoering 2 | Niet voor omgebouwde voertuigen |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 109,5 |
| Hoogte [mm] | 142,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
110 200 17 20, Met pakking, Kunststof, Papier
| Voor OE nummer | 110 200 17 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, LS 9, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder gloeilampen, voor rechtsrijdend verkeer, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Registratietype | ECE-getest |
| Referentiegetal | 20 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Lichtbundel [mm] | 165 |
| Aantal | 1 |
| Lampglas uitvoering | Gebogen glas |
| Diameter (inch) | 7 |
| Diameter [mm] | 169 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | T4W, H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IK16TT, 101-905-601B, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-905-601B |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
M 12 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax DF |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
SPOILER VOOR 10/00+
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met traliewerk, Met ingebouwd rooster |
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 122 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Hoogte 1 [mm] | 42,5 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Breedte 1 [mm] | 87,2 |
| Dikte 1 [mm] | 14,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Hoogte 1 [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 49 |
| Buitendraad 2 [mm] | 26 |
| Binnendiameter1 [mm] | 48 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Voor uitlaatgasnorm van fabrikant | EURO 5 |
Spring, Kontaktfeder, ELDOR, Met eintrap
| Aansluittechniek | Spring, Kontaktfeder |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | ELDOR |
| Ontstekingspoel | Met eintrap, Incl. bougiestekker |
| Aantal aansluitingen | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 61 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 308 |
| Breedte [mm] | 121 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Onder de middenconsole, Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Onder de middenconsole |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 244 |
| Breedte [mm] | 143 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 120 |
| Breedte [mm] | 30 |
