×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "107 186 001"
178 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 107 186 001×
Starter DRI 328033102
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
328033102
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 152,47
€ 152,47
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 330062112
Pin "50" M5, Draairichting met de klok mee
330062112
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | Pin "50" M5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 297,18
€ 297,18
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,52
€ 18,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 27,29
€ 16,65
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1951
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1951
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 88, 93 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 18,28
€ 9,69
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1952
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1952
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 97, 102 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 17,35
€ 9,72
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 48942
Zonder riemschijf
48942
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
€ 449,37
€ 449,37
Tijdelijk uitverkocht
Starter WAI 30899N
Valeo, Draairichting met de klok mee
30899N
| Gewicht [kg] | 2,86 |
| Hoogte [cm] | 13,59 |
| Breedte [cm] | 16,21 |
| Lengte [cm] | 27 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor fabrikant | Valeo |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 0 |
€ 283,90
€ 122,08
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00024
M8;Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
WST00024
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | M8 |
| Pin "50" M6 | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 137,48
€ 137,48
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00485
Pin "50" M5, Draairichting met de klok mee
WST00485
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | Pin "50" M5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 266,18
€ 266,18
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Meat Doria 5010281
B+ M8, Draairichting met de klok mee, OE EQUIVALENT
5010281
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001107413 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 161,72
€ 161,72
Tijdelijk uitverkocht
Starter AS-PL S0088PR
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
S0088PR
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
€ 242,93
€ 94,74
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193051
Met vrijlooppully
193051
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 328,43
€ 203,63
Tijdelijk uitverkocht
Anker, starter Hc-Cargo F 032 335 335
F 032 335 335
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 9 |
| Steellengte [mm] | 113,50 |
€ 102,74
€ 35,96
Tijdelijk uitverkocht
