×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "107 106 001"
Zoek: 107 106 001×
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063321021010
Draairichting met de klok mee
063321021010
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 314,60
€ 314,60
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063321042010
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
063321042010
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 301,28
€ 177,75
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063377418010
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
063377418010
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 451,33
€ 451,33
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Magneti Marelli 301181318200
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
301181318200
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
€ 123,41
€ 67,87
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Magneti Marelli 301181318300
Driehoeksdraagarm, Vooras links
301181318300
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
€ 123,41
€ 67,87
Tijdelijk uitverkocht
Starter Mahle Original MS 409
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee
MS 409
| Verpakkingslengte [cm] | 25,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,60 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,60 |
| Tandsteek [mm] | 10,48 |
| Voor vliegwiel diepte [mm] | 21,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 105,0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68,0 |
| Nettogewicht [g] | 2700 |
€ 202,43
€ 131,59
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 328039092
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
328039092
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 151,86
€ 151,86
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 330062112
Pin "50" M5, Draairichting met de klok mee
330062112
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | Pin "50" M5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 297,18
€ 297,18
Tijdelijk uitverkocht
Starter Lucas LRT00175
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
LRT00175
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
€ 160,93
€ 135,18
Tijdelijk uitverkocht
Starter Elstock 25-2382
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
25-2382
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,85 |
€ 254,85
€ 79,00
Tijdelijk uitverkocht
Starter WAI 30899N
Valeo, Draairichting met de klok mee
30899N
| Gewicht [kg] | 2,86 |
| Hoogte [cm] | 13,59 |
| Breedte [cm] | 16,21 |
| Lengte [cm] | 27 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Voor fabrikant | Valeo |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 0 |
€ 283,90
€ 122,08
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193051
Met vrijlooppully
193051
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 328,43
€ 203,63
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00334
M8;Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
WST00334
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | M8 |
| Pin "50" M6 | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 198,88
€ 198,88
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00485
Pin "50" M5, Draairichting met de klok mee
WST00485
| Nettogewicht [kg] | 2,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | Pin "50" M5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 266,18
€ 266,18
Tijdelijk uitverkocht
Anker, starter Hc-Cargo F 032 335 335
F 032 335 335
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal tanden | 9 |
| Steellengte [mm] | 113,50 |
€ 102,74
€ 35,96
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm, wielophanging Herth+Buss Jakoparts J4900864
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, J4910864
J4900864
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Artikelnummer paar | J4910864 |
€ 167,52
€ 58,64
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm, wielophanging Herth+Buss Jakoparts J4910864
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, J4900864
J4910864
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | J4900864 |
€ 167,52
€ 58,64
Tijdelijk uitverkocht
