×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "107 093 001"
Zoek: 107 093 001×
Stabilisatorstang rubber Original Imperium 32760
Achteras, Rubber
32760
| Gewicht [g] | 44 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
€ 6,47
€ 2,92
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 327085082
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
327085082
| Nettogewicht [kg] | 3,05 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 355,90
€ 355,90
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 328050092
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
328050092
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9, 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 216,87
€ 216,87
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193051
Met vrijlooppully
193051
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 328,43
€ 203,63
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00127
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST00127
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9, 8 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 195,49
€ 195,49
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST01596
M8;Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
WST01596
| Nettogewicht [kg] | 3,05 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 8 |
| Klem | M8 |
| Pin "50" M6 | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 223,08
€ 223,08
Tijdelijk uitverkocht
Draagarmrubber Reinhoch RH15-4040
Achteras rechts, Achteras links, Achter, Rubber/Metaal
RH15-4040
| Lengte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 35, 30 |
| Buitendraad 2 [mm] | 35 |
€ 17,85
€ 6,24
Tijdelijk uitverkocht
EGR-klep Autlog AV6006
Met pakking
AV6006
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 5 |
€ 214,97
€ 81,69
Tijdelijk uitverkocht
