Zoekresultaten "1063"
Staal, R 134a
| Diameter [mm] | 89 |
| Hoogte [mm] | 202 |
| Materiaal | Staal |
| Koelmiddel | R 134a |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 500 |
| Slag [mm] | 193 |
| Uitwerpkracht [N] | 640 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
| Slag [mm] | 53 |
| Lengte [mm] | 376,8 |
| Aanvullende informatie | // POWERISE® |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 5012540 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 3,36 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 5012539 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Alternatieve reparatieset | 556000 |
| Gewicht [kg] | 0,295 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Artikelnummer paar | 270120 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1422 |
| Lengte 3 [mm] | 1213 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 140,6 |
| Dikte [mm] | 17,9 |
| Hoogte [mm] | 57,2 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Voor OE nummer | 1237325 |
| Aantal tanden | 10 |
| Diameter [mm] | 45, 27 |
| Lengte [mm] | 58 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 21 |
| Diameter o-ring [mm] | 53,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, 821 1064 10
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 384 |
| Conusafmeting [mm] | 16,9 |
| Artikelnummer paar | 821 1064 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 10 94 1062 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 630 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, pollenfilter
| Filter type | Filter insert, pollenfilter |
| Lengte [mm] | 195 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Certified Quality
| Inbouwplaats | Voor |
| Kwaliteit | Certified Quality |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Oranje, Zonder lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, H1, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H1, Met lamphouder, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Voor
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder lamphouder, Depo / TYC, rechts
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Met grondlaag, RS
| Inbouwplaats | Achter |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Niet voor fabrikant | RS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21/5W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1451091 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21/5W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1451090 |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, geel, P21W, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Geel |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Bol-vormig
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Complete spiegel, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling |
| Artikelnummer paar | 2290224 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met insteek in binnenstuk (midden), Constante snelheid askoppeling, M22x1,5
| Mechanisch bewerkt | Met insteek in binnenstuk (midden) |
| Type askoppeling | Constante snelheid askoppeling |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 23 |
| Diameter o-ring [mm] | 53,2 |
| Buitendiameter [mm] | 81,9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
