×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "104 002 001"
225 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 104 002 001×
Wielremcilinder FTE 9210003
Achteras, Aluminium
9210003
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Aluminium |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
€ 21,40
€ 12,84
Tijdelijk uitverkocht
Wielremcilinder FTE 9210004
Achteras, Aluminium
9210004
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Aluminium |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
€ 26,87
€ 13,16
Tijdelijk uitverkocht
Wielremcilinder FTE 9210181
Achteras
9210181
| Gewicht [kg] | 0,54 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
€ 40,97
€ 22,12
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,22
€ 24,65
Tijdelijk uitverkocht
€ 32,92
€ 30,95
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Monroe L29616
Koppelstang
L29616
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 16 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
€ 30,13
€ 15,67
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekfilter Hengst Filter E10H01
Filter insert
E10H01
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
€ 20,91
€ 7,95
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekfilter Hengst Filter EY1039H
Filter insert
EY1039H
| Hoogte [mm] | 120 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
€ 149,08
€ 64,11
Tijdelijk uitverkocht
Wielremcilinder TRW BWF165
Gietijzer, BENDIX
BWF165
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor fabrikant | BENDIX |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
€ 43,69
€ 30,59
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Corteco 49401298
Vooras links, Vooras rechts, Vooras, Koppelstang
49401298
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met tussenringen |
€ 52,94
€ 22,76
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,82
€ 15,33
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,72
€ 19,92
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Metelli 53-0469
ECE-R90
53-0469
| Breedte [mm] | 55 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 270,0 |
€ 113,10
€ 113,10
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtschakelaar Herth+Buss Elparts 70477154
Zonder waarschuwingsknipperlichtfunctie, Zonder cruise control, Met lichtschakelfunctie, Met lichtsignaal
70477154
| Combi-schakelfunctie | Zonder waarschuwingsknipperlichtfunctie, Zonder cruise control, Met lichtschakelfunctie, Met lichtsignaal, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Aantal aansluitingen | 13 |
€ 99,14
€ 19,83
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtschakelaar Herth+Buss Elparts 70477158
8 x 2,8 mm, 5 x 6,3 mm, met waarschuwknippersysteem, Met lichtschakelfunctie
70477158
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aansluittechniek | 8 x 2,8 mm, 5 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Met waarschuwknippersysteem, Met lichtschakelfunctie, Met lichtsignaal, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
€ 121,80
€ 34,10
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 15,43
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 27,64
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Mintex MFR386
Met handremhefboom
MFR386
| Gewicht [kg] | 3,46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 268 |
€ 104,01
€ 104,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,50
€ 39,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 87,11
€ 87,11
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Magneti Marelli 219900000112
Electrisch
219900000112
| Bedrijfsdruk [bar] | 6,5 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 110 |
€ 392,16
€ 392,16
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Magneti Marelli 219900000126
Electrisch
219900000126
| Bedrijfsdruk [bar] | 6,5 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 110 |
€ 387,20
€ 387,20
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp Magneti Marelli 313011300019
Electrisch
313011300019
| Bedrijfsdruk [bar] | 6 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 120 |
€ 125,15
€ 51,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 58,50
€ 11,70
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
