×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "103 999 001"
237 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 103 999 001×
Bougie Valeo 246862
1-massa elektrode
246862
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,74
€ 3,74
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset FAG 713 6781 20
713 6781 20
| Breedte 1 [mm] | 20,4 |
| Breedte 2 [mm] | 16,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 57 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28,6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19,1 |
€ 58,70
€ 31,11
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Alco Filter SP-806
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
SP-806
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 73,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 89,5 |
€ 12,62
€ 6,44
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset BTA H23002BTA
Rechts, Links, Achteras
H23002BTA
| Hoogte 2 [mm] | 16 |
| Hoogte 1 [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links, Achteras |
| Breedte [mm] | 14 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Breedte 2 [mm] | 16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
€ 31,45
€ 15,42
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 6764
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
6764
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 35,24
€ 14,45
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Hella 8EH 188 704-021
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
8EH 188 704-021
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
€ 7,96
€ 2,38
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Hella 8EH 188 705-121
M14 x 1.25, 20,8, 1-massa elektrode
8EH 188 705-121
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
€ 18,77
€ 5,63
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246857
1-massa elektrode
246857
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 4,96
€ 4,96
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246860
1-massa elektrode
246860
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,62
€ 3,62
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246914
1-massa elektrode
246914
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,44
€ 2,78
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,87
€ 4,78
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH807
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH807
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,21
€ 4,09
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Herth+Buss Jakoparts J4710307
J9420000
J4710307
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9420000 |
| Breedte 1 [mm] | 17 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
€ 48,07
€ 13,94
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-1544
19-1544
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
€ 23,72
€ 23,72
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2148
19-2148
| Breedte [mm] | 16,76 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59,13 |
€ 22,16
€ 22,16
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2164
19-2164
| Breedte [mm] | 16,76 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59,13 |
€ 25,17
€ 25,17
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2170
19-2170
| Breedte [mm] | 16,76 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59,13 |
€ 24,07
€ 24,07
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2248
19-2248
| Breedte [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 67,98 |
€ 27,55
€ 27,55
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2262
19-2262
| Breedte [mm] | 18 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
€ 26,14
€ 26,14
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metzger WM 596
WM 596
| Breedte 1 [mm] | 17 |
| Breedte 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
€ 30,87
€ 30,87
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metzger WM 654D
Met ingebouwde ABS sensor, Met wielnaaf
WM 654D
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde ABS sensor, Met wielnaaf |
| Breedte 1 [mm] | 17 |
| Breedte 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
€ 24,09
€ 24,09
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metzger WM 797D
Achteras rechts, Achteras links
WM 797D
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Breedte [mm] | 17, 14,7 |
| Binnendiameter [mm] | 19, 29 |
| Buitendiameter [mm] | 45, 50,3 |
€ 18,84
€ 18,84
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metzger WM 863
Vooras rechts, Vooras links
WM 863
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 19, 17 |
| Binnendiameter [mm] | 35, 19 |
| Buitendiameter [mm] | 62, 45 |
€ 23,86
€ 23,86
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000739304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000739304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 12,79
€ 4,61
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000770304
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
062000770304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 6,78
€ 2,30
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Magneti Marelli 062000772304
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
062000772304
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
€ 9,33
€ 3,17
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset NK 753310
753310
| Nettogewicht [kg] | 0,37 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Breedte 2 [mm] | 16,7 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
€ 29,35
€ 11,45
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-2501
19-2501
| Breedte [mm] | 15,49 |
| Binnendiameter [mm] | 19,05 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
€ 16,70
€ 16,70
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
