×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "103 392 001"
187 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 103 392 001×
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 15,43
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 27,64
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355108
Verwarmd
466016355108
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 13 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 910 |
| Kabellengte [mm] | 910 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 142,11
€ 58,26
Tijdelijk uitverkocht
€ 108,34
€ 36,83
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893676
Diagnosesonde, Na katalysator
0893676
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 189,84
€ 189,84
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 04633
Kunststof, Elektrisch, zwart
04633
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 34,74
€ 34,74
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 14534
Elektrisch
14534
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 29,98
€ 19,78
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Meat Doria 7242011
Electrisch
7242011
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
€ 28,13
€ 26,73
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos ERA 661145
Elektrisch
661145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
€ 25,41
€ 25,41
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Original Imperium 10219
10219
| Breedte 1 [mm] | 17,80 |
| Gewicht [g] | 1531 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 134 |
| Buitendraad 2 [mm] | 132 |
€ 139,32
€ 43,18
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Original Imperium 10243
10243
| Breedte 2 [mm] | 24,3 |
| Breedte 1 [mm] | 35 |
| Gewicht [g] | 1474 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 153 |
€ 175,06
€ 57,77
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Original Imperium 10291
10291
| Breedte 2 [mm] | 17,80 |
| Breedte 1 [mm] | 33,5 |
| Gewicht [g] | 1505 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 8200477938 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Buitendraad 2 [mm] | 151 |
€ 247,48
€ 76,71
Tijdelijk uitverkocht
Aandrijfashoes Original Imperium 28476
Wielzijde, Rubber
28476
| Gewicht [g] | 88 |
| Inbouwplaats | Wielzijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 75 |
| Voor OE nummer | 700160 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Materiaal | Rubber |
€ 11,25
€ 2,70
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Hutchinson DP036
DP036
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 26,00 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
€ 386,84
€ 92,84
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Hutchinson DP036S
DP036S
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 26,00 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
€ 237,05
€ 99,56
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Hutchinson DP084
DP084
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 26,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
€ 185,67
€ 92,84
Tijdelijk uitverkocht
Krukaspoelie Hutchinson DP084S
DP084S
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 26,00 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
€ 465,49
€ 158,27
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Calorstat By Vernet LS040100
Planarsonde
LS040100
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
€ 137,17
€ 69,95
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Payen JM7217
MVQ (Silicoon-Rubber), 04L103475A/D, 04L103475, 04L103469A/D/P/Q/S
JM7217
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Voor OE nummer | 04L103475A/D, 04L103469A/D/P/Q/S |
€ 31,93
€ 13,41
Tijdelijk uitverkocht
Kleppendekselpakking Ajusa 11133300
04L103475D
11133300
| Alternatieve reparatieset | 56079700, 56067200, 56060400 |
| Voor OE nummer | 04L103475D, 04L103475A, 04L103469S, 04L103469Q, 04L103469P, 04L103469D, 04L103469A |
€ 38,50
€ 16,17
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505331
Regelsonde, Diagnosesonde
2505331
| Lambdasonde | Regelsonde, Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
€ 81,94
€ 65,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 86,32
€ 27,62
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 37,27
Tijdelijk uitverkocht
