Zoekresultaten "D 1018"
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 600 |
| Lengte 2 [mm] | 400 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Interne ventilatie, Met schroeven, High carbon, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Afmetingen in acht nemen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Beugel wisserblad
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 425 |
| Aanvullende informatie | Rear |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5x11, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x11 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 774.460 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aansluituitvoering M4
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 2 |
| Montagedikte [mm] | 0,5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 2 |
| Montagedikte [mm] | 0,5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Dikte [mm] | 0,5 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blokbobine, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Blokbobine |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Interne ventilatie, Met schroeven, High carbon
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, E1 90R-02 C0185/2514, High carbon
| Schroefdraadmaat | 16 |
| Minimale dikte [mm] | 19 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 5 |
| Controleteken | E1 90R-02 C0185/2514 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 256 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5802.CG
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,3 |
| Voor OE nummer | 5802.CG |
| Aantal tanden | 9 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
02A 911 023 LX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 02A 911 023 LX |
| Aantal tanden | 10 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Afvoerzijde, Aanvoerzijde, Magneetklep
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Aanvoerzijde |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 110 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Tweedelig, met synthetisch vet
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 220 |
| Aantal tanden | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
14-32347-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,3 |
| Enkel in combinatie met | 14-32347-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 8 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Zuigerovermaat tot [mm] | 0,70 |
| Zuigerovermaat vanaf [mm] | 0,66 |
| Montagedikte [mm] | 1,35 |
| Dikte [mm] | 1,35 |
| Aantal inkepingen/gaten | 3 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 267.550 |
| Diameter [mm] | 86 |
+0,3 mm, Metaallagen pakking
| Aantal lagen | 5 |
| Montagedikte [mm] | 1,24 |
| Dikte [mm] | 1,24 |
| Herstelfase | +0,3 mm |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 78,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CONDENSOR MET DROGER Alle -04/08 550x443x16
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,9 |
| Netlengte [mm] | 550 |
| Netbreedte [mm] | 443 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
075 121 113 D
| Buitendraad 2 [mm] | 37 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Dikte [mm] | 57 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Voor OE nummer | 075 121 113 D |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, wit, Draaiknop activering
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Kleur | Wit |
| Besturingstype | Draaiknop activering |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
