Zoekresultaten "C51"
Achter, voor voertuigen zonder park distance control, Glad
| Inbouwplaats | Achter |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder park distance control |
| Oppervlakte | Glad |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W21/5W, WY21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Versie | Depo / TYC |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W21/5W, WY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2232650 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, W21/5W, WY21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2231650 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Voor |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, rood, W21/5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 216-1987R-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, rood, W21/5W, WY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | W21/5W, WY21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 216-1987L-UE |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Aan beide zijden, Vooras, Onder
| Gewicht [kg] | 0,275 |
| Lengte 1 [mm] | 65 |
| Lengte 2 [mm] | 29 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Vooras, Onder |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met ingebouwd wiellager |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 50 |
| Hoogte 1 [mm] | 68 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 152 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Staal, Hydrolager, Met draag/-stuur gewricht
| Standaard | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Lengte [mm] | 335 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 211107 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydrolager
| Lengte [mm] | 73 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Artikelnummer paar | 271587 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Ball joint+HYDRO SB, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 51175 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Ball joint+HYDRO SB, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 51174 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, 3 x M12
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, MM16X1,5R, NUT
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM16X1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT |
| Schroefdraadmaat 1 | MM16X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 252 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Ball joint, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17,9 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 81573 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Ball joint, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 17,9 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 81572 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geventileerd, Met schroeven, High carbon, Gecoat
| Boorgatdiameter tot [mm] | 12,5 |
| Minimale dikte [mm] | 26,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 114,3 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 47,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, Elektrisch, PXC, PXE
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Lengte [mm] | 88,1 |
| Compressor ID | PXC, PXE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLSKWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Diameter tot [mm] | 62 |
| Diameter van [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VW, VOLSKWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SKODA, SEAT, ROVER, RENAULT, PORSCHE, MITSUBISHI, MG, MERCEDES, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, JEEP, JAGUAR, INFINITI, HONDA, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | TV12, SP10, 6CA17, DVE-16, 7SBU, 10SR, 10PA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUBARU, SKODA, ROVER, RENAULT, PORSCHE, OPEL, MITSUBISHI, MERCEDES TRUCK, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, KOMATSU, JOHN DEERE, JEEP, JAGUAR, IVECO, INFINITI, ISUZU, HYUNDAI, HONDA, HITACHI, GM, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, CATERPILLAR, BOVA, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | TV14, TV12, SP10, DVE-16, DV-16, DV-13, DV-12, 7SB, 6SE, 6CA17, 10S, 10PA |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Voor
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 05.2010 |
| Productiedatum tot | 01.2017 |
| Inbouwplaats | Voor |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Productiedatum vanaf | 05.2010 |
| Productiedatum tot | 01.2017 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 09.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 09.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Productiedatum vanaf | 09.2010 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
