×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "A3TN0899"
146 Resultaten
×
Filter op
Zoek: A3TN0899×
Alternator/Dynamo Bosch 0 986 045 561
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met dubbelriemschijf, Incl. vacuumpomp
0 986 045 561
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,5 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 79,5 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 223 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 501,64
€ 376,24
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101505
5705.GQ, Met riemschijf
101505
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 5705.GQ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 387,03
€ 208,99
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101513
Met riemschijf
101513
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 256,06
€ 161,32
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101530
Met riemschijf
101530
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 390,25
€ 199,03
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101548
Met riemschijf
101548
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 457,04
€ 201,10
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 101551
Met riemschijf
101551
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 461,81
€ 198,57
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 102934
Met riemschijf
102934
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 283,87
€ 175,99
Tijdelijk uitverkocht
Vrijloop koppeling dynamo Febi Bilstein 15260
038 903 119 P, Met deksel
15260
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 038 903 119 P |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
€ 74,46
€ 48,40
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063320049010
Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee
063320049010
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 297,18
€ 190,19
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063321021010
Draairichting met de klok mee
063321021010
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 314,60
€ 314,60
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063321042010
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
063321042010
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 301,28
€ 177,75
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063377418010
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
063377418010
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 451,33
€ 451,33
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 5261191052
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met dubbelriemschijf, L-S Plug7
5261191052
| Nettogewicht [kg] | 6,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77 |
| Riemschijven | Met dubbelriemschijf |
| Klem | L-S Plug7, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 803,82
€ 803,82
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 526129752
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
526129752
| Nettogewicht [kg] | 6,89 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 642,95
€ 642,95
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Hc-Cargo 235762
L-S
235762
| Laadspanning [V] | 14,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-S |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 62,06
€ 25,45
Tijdelijk uitverkocht
Kolenborstel, dynamo AS-PL AB5011P
PREMIUM LINE
AB5011P
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Hoogte [mm] | 23,00 |
| Breedte [mm] | 7,90 |
| Dikte [mm] | 5,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 16,72
€ 6,35
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193051
Met vrijlooppully
193051
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 328,43
€ 203,63
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00923
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL00923
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0007 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 404,84
€ 404,84
Tijdelijk uitverkocht
