×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "116 101 001"
174 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 116 101 001×
Bougie Valeo 246857
1-massa elektrode
246857
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 4,96
€ 4,96
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246859
2-massa elektrode
246859
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 7,33
€ 7,33
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246860
1-massa elektrode
246860
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,62
€ 3,62
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246862
1-massa elektrode
246862
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,74
€ 3,74
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246912
1-massa elektrode
246912
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 5,12
€ 5,12
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Valeo 246914
1-massa elektrode
246914
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 3,44
€ 2,78
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Purflux LS907
3/4"-16, Opschroeffilter
LS907
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 11,98
€ 8,63
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1313020
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
J1313020
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
€ 17,51
€ 5,78
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset SNR R151.05S
R151.05S
| Breedte 1 [mm] | 18 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
€ 66,55
€ 37,93
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom ERA 661016
661016
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 6,53
€ 6,53
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0011
1-massa elektrode
V99-75-0011
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
€ 2,87
€ 2,87
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meat Doria 73233331
Werkkontakt, Met houder
73233331
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
€ 6,50
€ 5,92
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 041
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 041
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,69
€ 2,67
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters WL7138
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
WL7138
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 13,82
€ 13,82
Tijdelijk uitverkocht
Vriesstop/vorstplug Original Imperium 40973
Messing
40973
| Gewicht [g] | 21 |
| Materiaal | Messing |
| Buitendiameter [mm] | 36,8 |
€ 6,84
€ 2,46
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Blue Print ADA102119
Opschroeffilter
ADA102119
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
€ 9,64
€ 7,82
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 12,50
€ 12,00
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z12
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z12
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 10,65
€ 7,67
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
Ruitensproeier pomp AIC 70814
Links voor, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
70814
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 70815 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 49,30
€ 46,34
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
Tijdelijk uitverkocht
€ 179,93
€ 21,59
Tijdelijk uitverkocht
€ 169,45
€ 15,25
Tijdelijk uitverkocht
€ 153,48
€ 19,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,26
€ 20,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,82
€ 18,63
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Febi Bilstein 13449
M14 x 1,25, Met flenszitting, 1-massa elektrode
13449
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 2,57
€ 2,34
Tijdelijk uitverkocht
