×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "115 816 001"
Zoek: 115 816 001×
Spanningsregelaar Metzger 2390033
Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO, Pinbelegung AS-RC-LI, Generatorregelaar negatief regelend
2390033
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Werkspanning (V) | 14,2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Nicht Smart-Charge, NIPPON DENSO |
| Stekkeruitvoering-ID | Pinbelegung AS-RC-LI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
€ 75,54
€ 75,54
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390038
FORD VISTEON, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
2390038
| Werkspanning (V) | 14,0 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | FORD VISTEON |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
€ 80,38
€ 80,38
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390041
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
2390041
| Werkspanning (V) | 14 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
€ 69,10
€ 69,10
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Metzger 2390043
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
2390043
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | 63320200, Am KFZ ermitteln! |
€ 50,93
€ 50,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 75,92
€ 75,92
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 48942
Zonder riemschijf
48942
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
€ 449,37
€ 449,37
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z123
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z123
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 KDU |
€ 9,81
€ 7,07
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z193
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,93
€ 4,27
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1622
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
1622
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
€ 37,32
€ 17,53
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Febi Bilstein 193051
Met vrijlooppully
193051
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 71 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 328,43
€ 203,63
Tijdelijk uitverkocht
