Zoekresultaten "115 561 001"
Zwart, Kunststof
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Lengte [mm] | 120 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aluminium, met stikstofvulling, Zonder droger, R 1234yf
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stikstofvulling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14,4 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Netlengte [mm] | 603 |
| Netbreedte [mm] | 378 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Chemische eigenschappen | Corrosiebestendig |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pneumatisch, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
05/10, massief, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 3,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/10 |
| Binnendiameter [mm] | 149 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15,3 |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
| Aanvullende informatie | PRO |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gekerft, massief, Met schroeven, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Gekerft, massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE - Max |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 65 |
| Diameter 3 [mm] | 56 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met ombouwset, wisselfilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter, Met ombouwset, wisselfilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4"-16 UNF
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Met zeskant, Opschroeffilter, Met pakking
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Aansluitdraad | 1 |
| Vorm | Met zeskant |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
Opschroeffilter, 056 115 561 G, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 056 115 561 G |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
2 jaar garantie, 3/4" x 16 UNF
| Nettogewicht [g] | 466 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Hoogte [mm] | 120 |
Aanvoerzijde, Afvoerzijde, Elektrisch hydraulisch, Met pakking
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
Cilinderkop, Kunststof, Ontluchtingsklep
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | Kunststof |
| Ventieltype | Ontluchtingsklep |
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Opschroeffilter, 1" x 12 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 791 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Schroefdraadmaat | 1" x 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
