Zoekresultaten "115 038 001"
03C 109 158 A S11, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S11 |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, 03C 115 225 A S2, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 03C 115 225 A S2 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting
| Aantal schakels | 150 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting, Tandketting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
03C 109 158 A S8, Met draagrails, Met kettingspanner, Gesloten ketting
| Voor OE nummer | 03C 109 158 A S8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails, Met kettingspanner |
| Aantal schakels | 130 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voorkant
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Dikte [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 65 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Distributieketting, Kunststof, Achter
| Motorsturing | Distributieketting |
| Koppelingvoeringmateriaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 54 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, rood, ZF LIFEGUARDFLUID 5, FORD MERCON V
| Bundeltype | Fles |
| Kleur | Rood |
| Specificatie | ZF LIFEGUARDFLUID 5, FORD MERCON V, NISSAN MATIC-K, NISSAN MATIC-J, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 02F, MB 236.11, MB 236.10, MB 236.9, MB 236.6, MB 235.71, ALLISON TES 295, CHRYSL ATF+3 AND +4, FORD WSS-M2C924-A, ALLISON TES 389, MAN 339 V1/Z2, FORD WSS-M2C938-A, DEXRON III H, NISSAN MATIC-D, MAN 339 V2/Z3, FORD WSS-M2C195-A, BMW ETL 7045E, ZF TE-ML 17C, ALLISON C4, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 11B, FORD WSS-M2C202-B, BMW LA 2634, BMW LT 71141, FORD WSS-M2C922-A1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wit, Simplex
| Aantal schakels | 46 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Kettingtype | Simplex |
Met oliekoeler, Met filter, Watergekoeld
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Type koeling | Watergekoeld |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pneumatisch, Met pakkingen, 038131501AN
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 038131501AN |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M6, Mechanisch, Met pakking
| Aantal draadboringen | 4 |
| Schroefdraadmaat | M6 |
| Flensdiameter [mm] | 58 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schoepenraddiameter [mm] | 72,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), 038145209A
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 1100630, 038145209A |
| Niet voor OE nummer | 1746131, 038145209P, 038145209N, 038109209Q, 038109209K, 038109209H, 038109209E |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gesloten ketting, Simplex, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Simplex, Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B84x3
| Schroefdraadmaat | B84x3 |
| Hoogte [mm] | 59,4 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Verwarmd, Universal 77015
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1800 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,00 |
| Nettogewicht [g] | 170 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Diameter 3 [mm] | 90,0 |
| Diameter 4 [mm] | 120,0 |
| Hoogte [mm] | 175,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 128,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 90 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
038115105C, OPCK4
| Voor OE nummer | 038115105C |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | OPCK4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
038115230D, Boutenketting, Simplex
| Voor OE nummer | 038115230D |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
