×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "113 362 001"
Zoek: 113 362 001×
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
Tijdelijk uitverkocht
Starter Kavo Parts EST-6510
Draairichting met de klok mee
EST-6510
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,1 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 65 |
€ 300,41
€ 225,30
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Walker WST00023
Pin "30" M8 B+;Pin ", Draairichting met de klok mee
WST00023
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "30" M8 B+ |
| Pin " | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 196,50
€ 196,50
Tijdelijk uitverkocht
Starter AS-PL S3058PR
Draairichting met de klok mee, PREMIUM LINE
S3058PR
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
€ 341,78
€ 119,62
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 460456
R 56, NO, Draairichting met de klok mee
460456
| Gewicht [kg] | 3,89 |
| Positie / graad | R 56 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 207,22
€ 138,84
Tijdelijk uitverkocht
Starter Valeo 460466
R 56, NO, Draairichting met de klok mee
460466
| Gewicht [kg] | 4,04 |
| Positie / graad | R 56 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,1 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 198,52
€ 117,13
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Bosch 0 336 208 001
Electrisch, Met houder
0 336 208 001
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
€ 73,69
€ 58,21
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 15,43
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Febi Bilstein 184167
Met riemschijf
184167
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 544,50
€ 174,24
Tijdelijk uitverkocht
Startmotor / Starter Denso DSN3043
Draairichting met de klok mee, DENSO
DSN3043
| Brutogewicht [g] | 4230 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
€ 179,29
€ 112,95
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Meat Doria 7242011
Electrisch
7242011
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
€ 28,13
€ 26,73
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 330025112
Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
330025112
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0273 |
| Klem | Pin "50" M5, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 175,91
€ 175,91
Tijdelijk uitverkocht
Starter Stardax STX200018R
Met reductie versnellingsbak, Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
STX200018R
| Aantal boringen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aandrijving | Met reductie versnellingsbak |
| Aantal tanden | 11 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
€ 317,90
€ 89,01
Tijdelijk uitverkocht
