Zoekresultaten "111 839 001"
Motorruimte, Centrale elektriciteit
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Spanning (Volt) | 12 |
M22x1,5, groen
| Schakelpunt [°C] | 88, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
Klem 30, Klem 87, V30-71-0036
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V30-71-0036 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Motorruimte, Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 87, Brandstofpomp, Airconditioning |
Met behuizing, Met pakking, Rond
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Schakelpunt van [°C] | 103 |
| Schakelpunt tot [°C] | 98 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang, met rubberladers
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Aan beide zijden, Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Buiten, Binnen, Aan beide zijden, Achteras
| Inbouwplaats | Buiten, Binnen, Aan beide zijden, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7001608 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
M22x1,5 mm, wit, 29 mm
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Voor OE nummer | 7001611 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 102 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Met houder, Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Relaisfunctie | Ruitenwisser, Ventilator, verwarming-/airco, Claxon, Achterruitwisser, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
Rechts, Bovenaan, Links, Binnen
| Totale lengte [mm] | 35 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Gewicht [g] | 124 |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Links, Binnen, Achteras, Buiten |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Achteras, Metaal
| Totale lengte [mm] | 35 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Gewicht [g] | 131 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Onder, rechts, Links, Binnen
| Gewicht [g] | 102 |
| Inbouwplaats | Onder, rechts, Links, Binnen, Achteras, Buiten |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
Rechts, Bovenaan, Links, Binnen
| Gewicht [g] | 108 |
| Inbouwplaats | Rechts, Bovenaan, Links, Binnen, Achteras, Buiten |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Achteras, Rubber/Metaal
| Totale lengte [mm] | 45 |
| Lengte [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 138 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1064128 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Achteras, Rubber/Metaal, BP4K28300E
| Totale lengte [mm] | 55,2 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Gewicht [g] | 153 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | BP4K28300E |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
Achteras
| Gewicht [g] | 383 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1061670 |
Achter, Achteras, Part of 1517403
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 1517403 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36,5 |
