×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 897 001"
143 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 897 001×
€ 123,90
€ 61,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,59
€ 32,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 81,69
€ 45,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 91,48
€ 61,29
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 300 845
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
300 845
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 20,41
€ 6,74
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Bougicord 305087
Met behuizing
305087
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 5 |
| Behuizing | Met behuizing |
€ 140,48
€ 140,48
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Febi Bilstein 27138
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
27138
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
€ 9,52
€ 7,14
Tijdelijk uitverkocht
Filter onderhoudspakket Vaico V60-3003
Met afdichtring, Met filter, Met olie, Met olieaftapschroef
V60-3003
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met filter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olie, Met olieaftapschroef |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Onderhoudsinterval [jaar] | 1 |
€ 117,91
€ 82,55
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 1.10295
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
1.10295
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,38
€ 11,23
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 13.41203
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
13.41203
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,93
€ 13,09
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT7
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 9,93
€ 7,15
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z222
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
Z222
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | 14 KR-8 STUX |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 13,50
€ 9,73
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Wagner AFS00024
Zwart, Kunststof, Met behuizing
AFS00024
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,23 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,322 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 114,53
€ 114,53
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Wagner AFS00025
Zwart, Kunststof, Met behuizing
AFS00025
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,287 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,379 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 124,50
€ 124,50
Tijdelijk uitverkocht
Luchtmassameter Wagner AFS00048
Zwart, Kunststof, Met behuizing
AFS00048
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,191 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,264 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 111,60
€ 111,60
Tijdelijk uitverkocht
