×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 722 001"
144 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 722 001×
Oliefilter Vaico V25-0103
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
V25-0103
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
€ 10,99
€ 7,03
Tijdelijk uitverkocht
Filter onderhoudspakket Vaico V25-0785
V25-0101, V25-0439, V25-31-1075-1, V25-0141
V25-0785
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bevat artikelnummer | V25-0101, V25-0439, V25-31-1075-1, V25-0141 |
€ 99,22
€ 66,48
Tijdelijk uitverkocht
€ 123,90
€ 61,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,59
€ 32,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 81,69
€ 45,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 91,48
€ 61,29
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Nipparts J1312021
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
J1312021
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
€ 11,25
€ 6,98
Tijdelijk uitverkocht
Filter onderhoudspakket Vaico V60-3003
Met afdichtring, Met filter, Met olie, Met olieaftapschroef
V60-3003
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met filter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olie, Met olieaftapschroef |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Onderhoudsinterval [jaar] | 1 |
€ 117,91
€ 82,55
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 1.10295
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
1.10295
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,38
€ 11,23
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 13.41203
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
13.41203
| Nettogewicht [g] | 299 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,93
€ 13,09
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Auger 76639
Filter insert, 3/4" x 16 UNF
76639
| Gewicht [kg] | 0,471 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
€ 37,10
€ 11,87
Tijdelijk uitverkocht
Afsluitschroef, oliepan Herth+Buss Elparts 50240010
M14 x 1,5, M14, 1659086J00
50240010
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | 24117533937, 1659086J00, 652477/652315, 90502556/96023264, 031142, 1722061, 71753293 |
| Voor fabrikant | BMW, Suzuki, Opel, Chevrolet, PSA, Fiat, Ford |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T40 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Materiaal pakking | Rubber |
€ 8,86
€ 3,10
Tijdelijk uitverkocht
Olie aftapplug / carterplug Triclo 328057
M14 x 1,5, Binnen Torx, Gegalvaniseerd
328057
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
€ 7,51
€ 3,00
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Donaldson P550941
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
P550941
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
€ 16,34
€ 11,11
Tijdelijk uitverkocht
