×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "01177"
Zoek: 01177×
Bougie Hella 8EH 188 705-071
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
8EH 188 705-071
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
€ 17,40
€ 7,48
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Hella 8EH 188 706-061
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
8EH 188 706-061
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Pro |
€ 35,24
€ 12,68
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Hella 8EH 188 706-071
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
8EH 188 706-071
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Pro |
€ 34,18
€ 14,70
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Valeo 564259
Achteras, Zonder wielremcilinder
564259
| Gewicht [kg] | 1,44 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder wielremcilinder |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190 |
€ 80,19
€ 67,36
Tijdelijk uitverkocht
Remslang ATE 24.5224-0299.3
M10x1
24.5224-0299.3
| Sleutelwijdte 1 [mm] | 17 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Lengte [mm] | 300 |
| Binnendraad 1 [mm] | M10x1 |
| Binnendraad 2 [mm] | M10x1 |
€ 34,58
€ 20,40
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Brembo T 85 096
F10X1
T 85 096
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10X1 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
€ 29,46
€ 15,03
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso K16PR-P11
K16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
K16PR-P11
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Single Platinum |
€ 18,92
€ 17,04
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso KJ16CR11
K16TT, F20318110, Solid SAE, M14x1.25
KJ16CR11
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | F20318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 5,70
€ 5,13
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Mintex MFR742
Zonder toebehoren, Zonder handremhefboom
MFR742
| Gewicht [kg] | 1,33 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 24,5 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Dikte [mm] | 4,9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190 |
€ 87,86
€ 87,86
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Metelli 53-0670
ECE-R90
53-0670
| Breedte [mm] | 26 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 190,0 |
€ 66,72
€ 66,72
Tijdelijk uitverkocht
Klepgeleider Freccia G3280
Grijs gietijzer, voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen
G3280
| Lengte [mm] | 61 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 8,50 |
| Buitendiameter [mm] | 14,05 |
| Ventieltype | Voor utlaatkleppen, voor inlaatkleppen |
€ 11,14
€ 4,45
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Herth+Buss Jakoparts J3510522
Achteras
J3510522
| Diameter [mm] | 188,6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 26 |
€ 160,81
€ 48,24
Tijdelijk uitverkocht
Klepgeleider AE VAG92282
Gietijzer
VAG92282
| Lengte [mm] | 61 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
€ 6,22
€ 6,22
Tijdelijk uitverkocht
Klepgeleider AE VAG92406
Grijs gietijzer
VAG92406
| Lengte [mm] | 40 |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 13,1 |
€ 6,49
€ 3,57
Tijdelijk uitverkocht
€ 50,75
€ 50,75
Tijdelijk uitverkocht
Remslang NK 854731
M10x 1.0
854731
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x 1.0 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x 1.0 |
€ 39,65
€ 8,32
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Blue Print ADBP410061
Achteras
ADBP410061
| Buitendiameter [mm] | 195 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 25 |
| Dikte 1 [mm] | 5 |
€ 70,53
€ 36,68
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH335
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
CCH335
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC10YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 6,05
€ 5,63
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH9001
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
CCH9001
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC10WYPB4 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 20,57
€ 15,84
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET2SB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET2SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 49,39
€ 31,12
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Bremi 60559
Inductie sensor, Met kabel, zwart
60559
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 45,50
€ 45,50
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Ferodo FHY2033
Zak, M 10X1, F 10X1
FHY2033
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,052 |
| Lengte [mm] | 185 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
€ 13,31
€ 12,78
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Ferodo FHY2240
Zak, M 10X1, F 10X1
FHY2240
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 33 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lengte [mm] | 335 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
€ 17,19
€ 13,41
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Ferodo FHY2317
Zak, F 10X1
FHY2317
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,5 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,091 |
| Lengte [mm] | 323 |
| Schroefdraadmaat 1 | F 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
€ 21,55
€ 13,36
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Ferodo FHY2916
Zak, F 10X1
FHY2916
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Bundeltype | Zak |
| Lengte [mm] | 337 |
| Lengte 1 [mm] | 337 |
| Schroefdraadmaat 1 | F 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
€ 20,86
€ 16,06
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Bosch 0 120 484 001
V-riem/Poly V-riem, Enkelvoudige zwaaiarm, Zonder riemschijf, Excl. vacuumpomp
0 120 484 001
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee, Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 159,5 |
€ 902,73
€ 677,06
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Bosch 0 242 229 598
M 14 x 1,25
0 242 229 598
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Silver |
€ 22,58
€ 18,07
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Bosch 0 986 041 840
V-riem/Poly V-riem, Zonder riemschijf
0 986 041 840
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 490,92
€ 427,11
Tijdelijk uitverkocht
€ 19,75
€ 18,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,78
€ 33,64
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
