Zoekresultaten "01051"
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Werkwijze | Mechanisch |
| Ribbenaantal | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 65,8 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 50 |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Lengte [mm] | 24,2 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Dikte [mm] | 24,2 |
Hydraulisch, Aanvoerzijde, Afvoerzijde
| Lengte [mm] | 36 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde, Afvoerzijde |
| Dikte [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met voering, [1987475323]
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 26 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | [1987475323] |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Met pakkingen
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 26 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-8 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder kabel, Rond
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Met pakkingen, Met riemen
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met riemen |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
3 jaar garantie, zonder montagemateriaal
| Gevuld | |
| Gewicht [kg] | 5,400 |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Kenletter | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
M10x1, ATE
| Diameter [mm] | 20,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | ATE |
| Lengte 1 [mm] | 31,5 |
| Lengte 2 [mm] | 115,9 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lengte 1 [mm] | 27,4 |
| Lengte 2 [mm] | 119 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1
| Diameter [mm] | 23,8 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lengte 1 [mm] | 27,9 |
| Lengte 2 [mm] | 114,1 |
| MAPP code beschikbaar |
Lucas / TRW, 1x M10x1, 1x M12x1
| Diameter 1 [mm] | 23,8 |
| Diameter 2 [mm] | 19,0 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Lengte 1 [mm] | 51,5 |
| Lengte 2 [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | 1x M12x1 |
| MAPP code beschikbaar |
1x M10x1, 1x M12x1
| Diameter 1 [mm] | 25,4 |
| Diameter 2 [mm] | 19,0 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 51,3 |
| Lengte 2 [mm] | 106,2 |
| Schroefdraadmaat 1 | 1x M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | 1x M12x1 |
| MAPP code beschikbaar |
M12x1
| Schroefdraadmaat | M12x1 |
| Diameter 1 [mm] | 25,4 |
| Diameter 2 [mm] | 19,0 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 51,3 |
| Lengte 2 [mm] | 106,2 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1
| Diameter [mm] | 22,2 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 36,5 |
| Lengte 2 [mm] | 117 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1
| Diameter [mm] | 23,8 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte 1 [mm] | 35 |
| Lengte 2 [mm] | 165 |
| MAPP code beschikbaar |
M10x1
| Diameter [mm] | 23,8 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lengte 1 [mm] | 36 |
| Lengte 2 [mm] | 120 |
| MAPP code beschikbaar |
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
