Zoekresultaten "5180"
Electrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (Psi) | 72,5 |
| Diameter [mm] | 135,2 |
| Stroomsterkte tot [A] | 10,8 |
| Totale lengte [mm] | 183 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Druk (bar) | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Druk (Psi) | 29 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter [mm] | 115,4 |
| Stroomsterkte tot [A] | 4,9 |
| Totale lengte [mm] | 246 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Stoffilter, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Inbouwplaats | Stoffilter |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 1150 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, M14 x 1,5
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 845 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met brandstoftoevoermodule
| Druk (bar) | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met brandstoftoevoermodule |
| Druk (Psi) | 50,8 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Diameter [mm] | 135 |
| Stroomsterkte tot [A] | 5,3 |
| Totale lengte [mm] | 230 |
Mechanisch
| Diameter 2 [mm] | 6 |
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Werkwijze | Mechanisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 61 |
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Lengte [mm] | 585 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Kenletter | 91 |
| Gewicht [kg] | 6,9 |
| Lengte [mm] | 405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3 jaar garantie, zonder montagemateriaal, Met leiding
| Gevuld | |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal, Met leiding |
| Kenletter | 53 |
| Gewicht [kg] | 6,421 |
| Lengte [mm] | 1140 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-158482 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-189288 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 22-189271 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Artikelnummer paar | 24-144773 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Vork onderaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Vork onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Artikelnummer paar | 24-144766 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 644mm | |
| Huis diam.18.5mm | |
| Slag 265mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 300N |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 288.5mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 100mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 380N |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpootresorptie, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE27/13X231A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer, E
| Diameter [mm] | 11,4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 320 |
| Type | E |
| Buitendiameter [mm] | 123 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met moer, M24x1.5
| Lengte [mm] | 514 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 82 |
| Diameter tripoderol [mm] | 34 |
| Schroefdraadmaat | M24x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 51 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met moer, M24x1.5
| Lengte [mm] | 523 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 25 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 85 |
| Diameter tripoderol [mm] | 36 |
| Schroefdraadmaat | M24x1.5 |
| Diameter o-ring [mm] | 51 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 2 |
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakeld, voor voertuigen met stuur links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 5 |
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
