Zoekresultaten "5170"
Aan beide zijden
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 18 |
| Behuizinglengte [mm] | 355,5 |
| Lengte [mm] | 603 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Slag [mm] | 200 |
| Uitwerpkracht [N] | 740 |
| Behuizing diameter [mm] | 19 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter
| Gatafstand [mm] | 120 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Voor OE nummer | 51730870 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5420 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5570 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5620 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 5520 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, Staal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 9 |
| Lengte [mm] | 290 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter 1 [mm] | M10 x 1,50 RHT M |
| Buitendiameter 2 [mm] | M10 x 1,50 RHT M |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, Koppelstang, M10x1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 41,5 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 3 [mm] | 9 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 290 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, Koppelstang, M10x1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.25 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, Koppelstang, M10X1.25
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Diameter 3 [mm] | 9 |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 275 |
| Diameter 1 [mm] | 18 |
| Diameter 2 [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10X1.25 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12X1.25 |
Achteras links, Duwstang, Enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
| Lengte [mm] | 421 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 5171 |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Koppelstang
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 100 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 97 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 65 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, R 94/109, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,66 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 94/109 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, L 90, Driepunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,62 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 90 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M5) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 685,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellager, Achteras, Met ingebouwd wiellager, Met ABS sensorring
| Lageruitvoering | Kogellager |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd wiellager, Met ABS sensorring |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 44 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links achter, Aanhaalmomentondersteuning
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aanhaalmomentondersteuning |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, Aanhaalmomentondersteuning
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Aanhaalmomentondersteuning |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Versnellingsbak zijde, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras, Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 65 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met afdichtring
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geluidsensor, Achteras
| Kabellengte [mm] | 885 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 29,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 73,8 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 25,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 28 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 72,7 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15,5 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, M14x1.5, M12x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Lengte [mm] | 252 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Versterkte uitvoering | |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, Met sleutelkap
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 275 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met sleutelkap |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Koppelstang, Met sleutelkap
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 290 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met sleutelkap |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Koppel F [N] | 350 |
| Lengte [mm] | 437 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 29,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 32 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 73,8 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
| Kwaliteit | PREMIUM |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-PD: Advanced performance and design. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
