Zoekresultaten "510356"
Zonder wisfunctie, Kunststofbehuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder wisfunctie |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
Zwart/grijs, Zonder houder, Wisselaar, Kunststofbehuizing
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Zwart/grijs, Zonder houder, IP20, Wisselaar
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP20 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2260 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2264 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
M12 x 1,75, M16 x 1,5, Vooras links
| Sleutelwijdte | 38 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75, M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Sturen | Met spoorstangeind |
| Artikelnummer paar | 40 94 4250 |
M12 x 1,75, M16 x 1,5, Vooras rechts
| Sleutelwijdte | 38 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75, M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Sturen | Met spoorstangeind |
| Artikelnummer paar | 40 94 4249 |
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 2260 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 2271 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 2271 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
| Lengte [mm] | 2271 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal rollen | 3 |
| Aantal riemen | 1 |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 23 |
| Hoogte 1 [mm] | 23 |
| Gewicht [kg] | 1,42 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 95 |
| Buitendraad 2 [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
Box, voor dubbele banden
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 24,75 |
| Hoogte 1 [mm] | 23 |
| Gewicht [kg] | 0,42 |
| Banden | Voor dubbele banden |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Buitendraad 2 [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 2257 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Breedte [mm] | 23 |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 24,75 |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
Platte stekker, 2 x 6,3 mm, 3 x 4,8 mm, Met diode
| Temperatuurbereik tot [°C] | +110 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Diepte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 3 x 4,8 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode |
| Stroomsterkte [A] | 25, 15 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
Werkkontakt, Platte stekker, Met weerstand
| Relaisnummer | 404 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Diepte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 3 x 4,8 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 25 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
2 x 6,3 mm, 2 x 4,8 mm, Electrisch, Gestekt
| Diepte [mm] | 23 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 2 x 4,8 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 300 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
Platte stekker, 6 x 6,3 mm, Met verbindingsplaat
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Diepte [mm] | 33,5 |
| Breedte [mm] | 61,2 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Aansluittechniek | 6 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
Achteras rechts, Achteras links, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 25 |
| Breedte 2 [mm] | 23 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Buitendraad 2 [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
Achteras, massief, Kruislings geslepen, Gelakt
| Binnendiameter [mm] | 140 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Incl. geleidingsrol, Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 1,958 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34 |
| Aggregaat/rol | Incl. geleidingsrol, Incl. spanrol |
