Zoekresultaten "5023"
Zonder ingebouwde slijtagesensor, BOSCH/BENDIX
| Hoogte 1 [mm] | 59 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | BOSCH/BENDIX |
| Breedte 1 [mm] | 116,8 |
| Dikte 1 [mm] | 18,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20 |
| Artikelnummer paar | 421681 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 427992 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24 |
| Artikelnummer paar | 427991 |
| Zuigerdiameter [mm] | 54 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Artikelnummer paar | 428502 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24,2 |
| Artikelnummer paar | 428542 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, ATE
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | ATE |
| Voor remschijfdikte [mm] | 24,2 |
| Artikelnummer paar | 428541 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 94 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10,1 |
| Artikelnummer paar | 528792 |
| Zuigerdiameter [mm] | 43 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 118 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers), Grijs gietijzer, TRW
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem, Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Remsysteem | TRW |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10,1 |
| Artikelnummer paar | 528791 |
| Zuigerdiameter [mm] | 43 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 118 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, E1 90R-02C0967/2528, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 8,9 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E1 90R-02C0967/2528 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,5 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 253 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Met schroeven
| Draaimoment [Nm] | 100 |
| Minimale dikte [mm] | 22,2 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT, Met schroefverbinding, Zonder afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,4 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" - 27 NPTF, groen
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" - 27 NPTF, rood
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Kleurmarkering | Rood |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" - 27 NPTF, Met schroefverbinding, wit
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" - 27 NPTF |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Kleurmarkering | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onderdruk gestuurd, Met pakking, Kunststof, Rubber
| Werkwijze | Onderdruk gestuurd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 7 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 242 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 236 |
| Breedte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, FER9568PH, E8 90R-02 A0047/0002, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 5,8 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Dikte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Kwaliteit | FER9568PH |
| Controleteken | E8 90R-02 A0047/0002 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Wabco PAN 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Lengte [mm] | 118 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 78 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 28 |
| Dikte [mm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 30 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Centreringdiameter [mm] | 62 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Buitendiameter [mm] | 315 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Staal, LUCAS/TOKICO
| Diameter [mm] | 43 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Staal |
| Remsysteem | LUCAS/TOKICO |
| Hoogte [mm] | 47 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Zonder schroeven, Gecoat, Stuk
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Draaimoment [Nm] | 85 |
| Minimale dikte [mm] | 8,9 |
| Gewicht [kg] | 3,50 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Centreringdiameter [mm] | 63,6 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Buitendiameter [mm] | 253 |
| Aanvullende informatie | PREMIER Coat+ disc |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,18 |
| Breedte [mm] | 151 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 20753, 20640 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geperforeerd, massief, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 85 |
| Minimale dikte [mm] | 9,1 |
| Remschijftype | Geperforeerd, massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 4 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Centreringdiameter [mm] | 64 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 253 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE - Xtra |
Polychloropren (Neopren)
| Tandsteek [mm] | 12,7 |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Aantal tanden | 96 |
| Lengte [mm] | 1219 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1,5, OCS 1
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,5 |
| Nettogewicht [g] | 321 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,40 |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter 2 [mm] | 72 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78,2 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 342 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Diameter 2 [mm] | 80,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 84,0 |
| Hoogte [mm] | 167,0 |
| Diameter o-ring [mm] | 15,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 14,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +51 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | -60 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 62,0 |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
