×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "501 839 001"
112 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 501 839 001×
€ 29,03
€ 23,51
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Metzger 58018603
Driehoeksdraagarm, Achter, Bovenaan, Achteras links
58018603
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 58018504 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
€ 105,58
€ 105,58
Tijdelijk uitverkocht
Krukas positiesensor Meat Doria 87515
Inductie sensor, Zonder kabel, rechthoekig
87515
| Voor OE nummer | 12141742629 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Inbouwplaats | In versnellingsbakbehuizing |
€ 18,26
€ 13,70
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 721 022
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
721 022
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 52,24
€ 20,90
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 040
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 040
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,91
€ 2,49
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Corteco 49398851
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Aluminium
49398851
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 49398802 |
€ 195,17
€ 74,16
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z193
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,93
€ 4,27
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm, wielophanging Herth+Buss Jakoparts J4900841
Driehoeksdraagarm, Achter, Onder, Vooras links
J4900841
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras links |
| Artikelnummer paar | J4910841 |
€ 217,68
€ 76,19
Tijdelijk uitverkocht
Klepsealset Corteco 49125046
PTFE (Polytetrafluorethylen)
49125046
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Aantal kleppen | 8 |
€ 183,47
€ 64,21
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteelpakking Corteco 49125049
PTFE (Polytetrafluorethylen)
49125049
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte 1 [mm] | 9,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 10,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
€ 21,62
€ 7,56
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatklep NE 148007000400
Bi-metaal, Stellite klepschotel, Verchroomde klepsteel, Geharde klepsteel
148007000400
| Lengte [mm] | 100,3 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Stellite klepschotel, Verchroomde klepsteel, Geharde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 29,00 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
€ 44,30
€ 13,73
Tijdelijk uitverkocht
Uitlaatklep NE 148007000500
Bi-metaal, Stellite klepschotel, Verchroomde klepsteel, Geharde klepsteel
148007000500
| Lengte [mm] | 100,3 |
| Materiaal | Bi-metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Stellite klepschotel, Verchroomde klepsteel, Geharde klepsteel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 29,00 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
€ 35,61
€ 13,89
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1326
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1326
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 65,30
€ 5,88
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
