Zoekresultaten "500 980 001"
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
Achteras, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Achteras boven, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 333 |
| Inbouwplaats | Achteras boven, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Achteras boven, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links, Achteras boven |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal [l/h] | 120 |
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 36 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 36 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Bovenaan, Binnen, Achteras links
| Lengte [mm] | 35 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Binnen, Achteras links, Buiten |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13410 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13504 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 2-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13522 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13525 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, Platium-middelelektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13601 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schuingeplaatst stuur, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Let op de serviceinformatie | |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras onder, Achteras links, Voeringsstang
| Gatafstand [mm] | 223 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras onder, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Achteras boven, M12 x 1,75
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achteras boven |
| Steellengte [mm] | 30 |
| Kwaliteitsgraad | 10.9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 35 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,75 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Lengte [mm] | 76 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Achteras rechts, Voeringsstang, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Inbouwplaats | Achteras boven, Achteras rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
K20TT, 90919-01166-8N, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01166-8N |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
K20TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 46463801 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IQ16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Q20TT, 5962S9, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | Q20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 5962S9 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
IQ20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IQ20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
T20TT, Removable SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | T20TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
