Zoekresultaten "500 921 001"
Achteras links en rechts, BSG 30-700-207
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Componentennummer | BSG 30-700-207 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Achteras links en rechts, Voeringsstang, Plaatstaal
| Gewicht [kg] | 1 |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Componentennummer | BSG 30-700-210 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
208150007R
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 208150007R |
| Druk (Pa) van | 0 |
| Druk (Pa) tot | 150000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Achteras onder, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 32,4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras onder, Buiten, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras onder, Buiten |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 36,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras boven, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 35,1 |
| Binnendiameter [mm] | 11,8 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Rubberlager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Binnendiameter [mm] | 14,1 |
| Buitendiameter [mm] | 60,2 |
| Hoogte [mm] | 142 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Binnen, Achteras boven, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 34,9 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 32,3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, Met schroeven, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Dikte [mm] | 22 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 51,6 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, PU (Polyurethaan)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Lengte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Buitendraad 2 [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 214 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, M 14 x 1,5, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 140 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Artikelnummer paar | 500 922 |
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Per twee vervangen |
Rubber/Metaal, Dubbeleriemschijf, Met trillingsdemper, Ontkoppeld
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Riemschijven | Dubbeleriemschijf |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven 1 | 4 |
| Aantal groeven 2 | 6 |
Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter
| Aantal contacten | 3 |
| Uitlaatsysteem | Voor voertuigen met standaard roetpartikelfilter |
Vooras, Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 158 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
| Per twee vervangen |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Stofvanger, Transparant, Rubber
| Inbouwplaats | Stofvanger |
| Kleur | Transparant |
| Materiaal | Rubber |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Vooras, geperforeerd/interne ventilatie, Gecoat
| Gewicht [kg] | 12,68 |
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geperforeerd/interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
Vooras, Geventileerd, ECE-R90
| Gewicht [kg] | 6,64 |
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte [mm] | 51,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Doos, Geventileerd, Met schroeven, R90 Homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 31 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 12,94 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 51,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
Interne ventilatie, Gecoat
| Aantal boringen | 1 |
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 51,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
Doos, Geventileerd, Met schroeven, R90 homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29 |
| Bundeltype | Doos |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 12,94 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | R90 homologated |
| Hoogte [mm] | 51,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
