Zoekresultaten "500 862 001"
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Iridium-middenelektrode
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 100000 |
| Bougie | Iridium-middenelektrode |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 51,8 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 92 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
Electrisch, Benzine
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal [l/h] | 100 |
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
| Lengte 294mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 80mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 480N |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
M14 x 1.25, 2-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Pro |
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
2-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,05 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
1-massa elektrode
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
Electrisch, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 1,67 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
Electrisch, In-line injectiepomp, Zonder pakking
| Te verplaatsen volume [l/min] | 2,25 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 13 |
| Druk (bar) | 3,5 |
| Brandstoftoevoer | In-line injectiepomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
70082AS, Electrisch, GENUINE
| Alternatief artikel | 70082AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Kwaliteit | GENUINE |
Electrisch, multi point Injectie, OE EQUIVALENT, 70130A2
| Bedrijfsdruk [bar] | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 70130A2 |
70401AS, 70070AS, Electrisch, multi point Injectie
| Alternatief artikel | 70401AS, 70070AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
