×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "500 836 001"
110 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 500 836 001×
Bougie Denso W22FP-U10
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W22FP-U10
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,80
€ 3,42
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,38
€ 4,80
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH807
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH807
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,21
€ 4,09
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Moog BM-SB-9556
Box
BM-SB-9556
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,2 |
| Bundeltype | Box |
€ 78,37
€ 61,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 205 041
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
205 041
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 6,69
€ 2,67
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Tedgum 00088633
Vooras
00088633
| Gewicht [kg] | 0,383 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
€ 87,81
€ 29,85
Tijdelijk uitverkocht
Motorsteun Tedgum 00589885
Rubbermetaallager, Achter
00589885
| Gewicht [kg] | 0,53 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Lengte 1 [mm] | 52 |
| Lengte 2 [mm] | 42 |
€ 79,68
€ 28,69
Tijdelijk uitverkocht
Aslichaam-/motorsteunlager Gates ETM1277
Zilver, OE Performance, Onder, Achter
ETM1277
| Gewicht [g] | 520 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Onder, Achter |
| Werkwijze | Manueel |
€ 210,66
€ 210,66
Tijdelijk uitverkocht
Aslichaam-/motorsteunlager Gates ETM1364
Zilver, OE Performance, Onder, Achter
ETM1364
| Gewicht [g] | 788 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Onder, Achter |
| Werkwijze | Manueel |
€ 212,84
€ 212,84
Tijdelijk uitverkocht
Aslichaam-/motorsteunlager Herth+Buss Jakoparts J1791036
Achter
J1791036
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 184 |
€ 78,96
€ 27,64
Tijdelijk uitverkocht
Aslichaam-/motorsteunlager Herth+Buss Jakoparts J1791037
Achter
J1791037
| Inbouwplaats | Achter |
| Binnendiameter1 [mm] | 12,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 184 |
€ 96,80
€ 33,88
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
