Zoekresultaten "500 683 001"
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Binnendiameter1 [mm] | 41 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Lengte [mm] | 214 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang
| Inbouwplaats | Achteras onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 863 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14,2 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14-7 BU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Voor, Achteras, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 36,2 |
Voor, Achteras onder, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Stekkeraansluiting, 7 A, Kunststof, 4 x 2,5 mm
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Belastbaarheid bij 12V | 7 A |
| Materiaal | Kunststof |
| Aansluittechniek | 4 x 2,5 mm |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang, met rubberladers
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
Achteras links, Achteras rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Achteras links, Achteras rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Hoogte 1 [mm] | 35 |
Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
Achteras rechts, Achteras links, Voeringsstang, met rubberladers
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1061670 |
Achter, Achteras, Part of 1517403
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 1517403 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36,5 |
