×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "500 548 001"
128 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 500 548 001×
€ 31,30
€ 31,30
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 31428
Vooras links, SNR
31428
| Dikte [mm] | 12 |
| Gewicht [g] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Voor OE nummer | 91166315 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | SNR |
€ 63,48
€ 23,49
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Original Imperium 35499
Vooras rechts, Koppelstang, M 10 x 1,5
35499
| Gewicht [g] | 392 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,5 |
€ 60,34
€ 12,67
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Sasic 2306063
Vooras rechts, Koppelstang
2306063
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Voor OE nummer | 31306781548 |
| Artikelnummer paar | 2306064 |
€ 30,73
€ 21,21
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Febi Bilstein 36113
12 13 7 594 936
36113
| Voor OE nummer | 12 13 7 594 936 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 55,20
€ 39,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 38,72
€ 36,40
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Beru By Driv GER005
BOSCH
GER005
| Diameter steun [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Spanning (Volt) | 14,1 |
€ 49,13
€ 33,89
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Herth+Buss Elparts 35000143
Bosch, Generatorregelaar negatief regelend
35000143
| Diameter [mm] | 28 |
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
€ 36,49
€ 12,04
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Herth+Buss Elparts 35000148
Bosch, Generatorregelaar negatief regelend
35000148
| Diameter [mm] | 28 |
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
€ 41,76
€ 13,78
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613197
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
75613197
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 26,28
€ 5,78
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613211
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
75613211
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 11,91
€ 2,98
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,90
€ 37,56
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Metzger 53011712
Vooras rechts, Koppelstang, Metaal, met moeren
53011712
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Artikelnummer paar | 53011811 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
€ 30,15
€ 30,15
Tijdelijk uitverkocht
€ 67,76
€ 67,76
Tijdelijk uitverkocht
€ 70,91
€ 70,91
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Metzger 0880250
0880250
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 76,54
€ 76,54
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IQ16
VQ16, 90919-01157, Crimped SAE, M14x1.25
IQ16
| Alternatief artikel | VQ16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01157 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,60
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IQ20
VQ20, Crimped SAE, M14x1.25
IQ20
| Alternatief artikel | VQ20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9139643 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,60
€ 20,76
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Champion BAEA143
Doos, SAE, Met electro
BAEA143
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
€ 89,94
€ 46,77
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Champion BAEA145E
Doos, SAE, Met electro
BAEA145E
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
€ 93,70
€ 53,41
Tijdelijk uitverkocht
Bobine Champion BAEA324
Doos, SAE, Zonder electro
BAEA324
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Bundeltype | Doos |
| Lengte incl. stekker [cm] | 17,5 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder electro |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
€ 94,07
€ 50,80
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Ravenol 1181100
Volledig synthetisch, LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345.
1181100
| Olie | Volledig synthetisch |
| Specificatie | LR Cold Climate PAS, Hyundai/Kia PSF-4 03, DTFR 31B120 (MB 345., ZF TE-ML 02K, VW TL 52146, VW G 004 000 M2, VW G 002 000, VOLVO 30741424, Toyota PSF NEW-W, Toyota 08886-01115, SAAB 93160548, Opel 1940766, Opel 1940715, MB 345.0, MB 344.0, MB 343.0, ISO 7308, Ford M2C-204 A2, Ford 1384110, DIN 51524-2, Citroën 9979 A1, CHF202, CHF11S, BMW 83290429576 |
€ 2.911,74
€ 1.048,22
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Herth+Buss Jakoparts J4970889
Vooras rechts, Koppelstang, M10x1.5, J4960889
J4970889
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Artikelnummer paar | J4960889 |
€ 35,71
€ 12,50
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat, koelvloeistof Denso DTM85471
Met pakkingen
DTM85471
| Brutogewicht [g] | 378 |
| Gewicht [g] | 266 |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Voor OE nummer | 11532247019 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 49,84
€ 49,84
Tijdelijk uitverkocht
€ 476,74
€ 476,74
Tijdelijk uitverkocht
