×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "500 518 001"
113 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 500 518 001×
Bougie Champion CCH4151
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH4151
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 7,38
€ 4,80
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH807
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH807
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | L78C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,21
€ 4,09
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Meat Doria 87422
Geluidsensor, Zonder kabel, D-vorm
87422
| Voor OE nummer | 12141435351 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 25,19
€ 19,40
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,95
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Motorad 1CS156
Zwart, Geluidsensor, Zonder kabel
1CS156
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Aantal nokken | 3 |
| Gewicht [g] | 31,9 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 12141435351 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
€ 53,71
€ 18,80
Tijdelijk uitverkocht
Nokkenas positiesensor Hitachi 2501882
Geluidsensor
2501882
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
€ 29,06
€ 29,06
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 36865
Vooras, IMPERGOM
36865
| Gewicht [g] | 310 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Fabrikant van de lagers | IMPERGOM |
€ 71,31
€ 21,39
Tijdelijk uitverkocht
Veerpootlager & rubber Original Imperium 31428
Vooras links, SNR
31428
| Dikte [mm] | 12 |
| Gewicht [g] | 151 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
| Voor OE nummer | 91166315 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Fabrikant van de lagers | SNR |
€ 63,48
€ 23,49
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z39
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z39
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
€ 6,09
€ 3,29
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IK20
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
IK20
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,38
€ 19,41
Tijdelijk uitverkocht
