Zoekresultaten "500 139 001"
Enkelvoudigedraagarm, Links, Ball joint, Aluminium
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Links |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21175 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, rechts, Ball joint, Aluminium
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21174 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Vooras links, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Staal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21185 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, FM14x1,5R, MM12X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 214 |
| Schroefdraadmaat | FM14x1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 12,6 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer paar | 21335 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, FM14x1,5R, MM12X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 214 |
| Schroefdraadmaat | FM14x1,5R |
| Conusafmeting [mm] | 12,6 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer paar | 21334 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 21337 |
| Conusafmeting [mm] | 12,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 21336 |
| Conusafmeting [mm] | 12,6 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, MM18X1,5R, NUT + RUBBER RING, MM14X1,5R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schroefdraadmaat | MM18X1,5R |
| Enkel in combinatie met | NUT + RUBBER RING |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Lengte axiale koppeling [mm] | 206 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Binnen, MM14x1,5R
| Inbouwplaats | Vooras, Binnen |
| Diameter [mm] | 41,4 |
| Conusafmeting [mm] | 14,8 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14x1,5R |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts
| Hoogte [mm] | 170 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 54 |
| Voor OE nummer | 32111137070 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 6,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal [l/h] | 90 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 120 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras onderaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras onderaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 01078 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Links, Vooras onderaan, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Vooras onderaan |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 01071 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M14x1,5, Met rechtse schroefdraad, JTE151
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | JTE151 |
Vooras links, M14x1,5, Met rechtse schroefdraad, JTE152
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Buitendraad [mm] | M14x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Artikelnummer paar | JTE152 |
Vooras links en rechts, Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Buitendiameter [mm] | 139 |
| Aantal wielbouten | 5 |
Vooras links, 500 443, M 18 x 1,5, M 10 x 1,0
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 500 443 |
| Binnendraad [mm] | M 18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Rechts, 500 442, M 18 x 1,5, M 10 x 1,0
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 500 442 |
| Binnendraad [mm] | M 18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Binnen, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Aantal per as | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Hydrolager, Aan beide zijden
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Vooras rechts, M 14 x 1,5, M 10 x 1,0, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 215 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Vooras links, M 14 x 1,5, M 12 x 6,0, Met moer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 215 |
| Binnendraad [mm] | M 14 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 12 x 6,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Rubber, Vooras rechts, Vooras links
| Materiaal vouwbalg | Rubber |
| Hoogte [mm] | 185 |
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 51 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager, met lager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager |
| Aantal per as | 2 |
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met moer, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 500 117 |
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met moer, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 500 116 |
