Zoekresultaten "500 125 001"
Vooras rechts, 500 441, M 18 x 1,5, M 10 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 500 441 |
| Binnendraad [mm] | M 18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Achteras
| Aantal per as | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 39 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Buitendiameter [mm] | 138 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
500 440, M 18 x 1,5, M 10 x 1,5, Met moer
| Artikelnummer paar | 500 440 |
| Binnendraad [mm] | M 18 x 1,5 |
| Buitendraad [mm] | M 10 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Per twee vervangen |
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Per twee vervangen | |
| Aantal per as | 2 |
Enkelvoudig stuur, Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras rechts
| Draagarmvorm | Enkelvoudig stuur |
| Ook als set verkrijgbaar | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager, Met moer |
| Artikelnummer paar | 500 124 |
Kunststofbehuizing, Met behuizing, Met pakking
| Openingstemperatuur | 95 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing, Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
Met pakking, BSG 30-125-004
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Componentennummer | BSG 30-125-004 |
TPE (thermoplastische elastomeer)
| Materiaal | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Binnendiameter [mm] | 5 |
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14-7 BU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
Zr, Verwarmd
| Lees de montagehandleiding | |
| Geaard | |
| Versie | Zr |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 5,5 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
Met pakkingen
| Buisdiameter [mm] | 51,8 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,178 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 790 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,103 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 255 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,135 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1155 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,110 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
IWF22, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF22 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,2 |
| Bundeltype | Box |
Enkelvoudigedraagarm, Vooras rechts, Voor, Onder
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 14,3 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+HYDRO SB |
| Materiaal | Aluminium |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 21276 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
